Вгору
  /  Люди   /  ТОП-3 поради, як безпечно відвідати сауну після тренування

ТОП-3 поради, як безпечно відвідати сауну після тренування

Сауна – чудове місце, аби розім’яти м’язи та зменшити стрес для організму після виснажливого тренування. Однак, слід пам’ятати, що це може бути небезпечно для серцево-судинної системи.

Зокрема, як розповідає Твій портал, сауна після тренування корисна лише при дотриманні певних правил. Їх порушення здатне стати причиною небезпечних судинних порушень.

У Луцьку надзвичайно великий вибір саун, але ми створили матеріал “ТОП-3 сауни міста“, аби вам було легше визначитись з вибором.

Якщо дотримуватись певних правил, то сауна після тренування піде на користь та зменшить неприємне відчуття кріпатури, розвантажить м’язи. Втім, при несприятливому розвитку подій сауна після тренування може довести людину до інфаркту або інсульту.
Отож, декілька порад, які можуть врятувати ваше життя:

  • Пийте достатньо води. Під час тренування споживайте воду, аби підготувати своє тіло до сауни, а також, під час перебування в парильні. Таким чином, ви уникнете небезпечного зневоднення.
  • Не знаходьтесь у парильні довше 15 хвилин. Такий час найоптимальніший для позитивного результату, а от, якщо пересидіти більше, то відчуєте погіршення самопочуття. Тому, слідкуйте за часом.
  • Після сауни – холодний душ. Це ідеальний варіант, аби нормалізувати температуру тіла та тиск. Прохолодний душ приведе усе тіло у тонус та зарядить вас енергією.

Зокрема, наголошують лікарі, слід завжди пам’ятати, що після занять на тренажерах виникає прискорене серцебиття, яке в сауні інтенсифікується ще більше. Якщо організм не занадто добре підготовлений, навантаження на серцево-судинну систему може виявитися настільки значною, що в вигляді наслідків цілком здатні розвинутися інфаркт або інсульт.
Отож, дотримуйтесь наших правил та отримуйте від сауни лише позитив: втрату ваги, виведення токсинів, розвантаження як фізичне, так і психологічне.