Вгору

ТОП-3 піцерії Луцька

Місто Луцьк може похизуватись різноманіттям закладів харчування: тут і ресторани, кафе, фуд-корти, піцерії, місця швидкого харчування. Є низка унікальних закладів, які не мають аналогів в Україні та користуються неабияким попитом серед туристів. Однак, сьогодні ми розповімо вам про ТОП-3 піцерії міста Луцька, які мають найбільше схвальних відгуків серед лучан та гостей міста.

  1. Фелічіта. Перше місце однозначно віддаємо мережі піцерій Фелічіта, що у Луцьку. Ці заклади однозначно займають провідні позиції у серці кожного містянина. Адже, тут поєднується чудова якість страв, оптимальна ціна та привітний персонал, який підлаштовується під забаганки навіть найвибагливішого клієнта. Заклад позиціонує себе, як піцерію, однак, в їх меню є усе – від десертів, до перших страв. Але, безумовно, славляться вони своєю ідеальною піцою спеченою на дровах, з хрумким тістом та соковитою начинкою. Щодо цін, то замовити тут піцу можна від 103 гривень і до 206, відповідно. Також є функція доставки та зручний додаток для швидкого замовлення.
  2. “Solo Pizza”. Ця піцерія також має попит серед лучан, адже ціни тут більш лояльні та навіть, дещо нижчі, аніж у більшості луцьких закладів. Асортимент страв доволі широкий: торти, десерти, пасти, супи, салати, суші. Тут піцу ви зможете замовити від 80 до 200 гривень. Ціни на інші страви також доволі приємні, як і якість. У Луцьку функціонує декілька закладів цієї мережі, ви можете обрати його виходячи зі свого місце розташування.
  3. “Дядя PIZZA”. Цей заклад ми також вирішили включити до нашої “ТОП-3”, адже негативних відгуків про нього ми майже не отримали. Позитивною стороною цієї піцерії є те, що у закладі завжди функціонують різноманітні акції та знижки. Як от до прикладу, при купівлі трьох піц, четверта йде у подарунок. Ціни на піцу тут варіюються від 75 до 200 гривень. Кожен охочий зможе знайти страву на свій гаманець та смак.

Долучайтесь

РЕКЛАМА