Вгору
  /  Люди   /  ТОП-3 “пастки” для туристів, які влаштовують аферисти: поради волинянам

ТОП-3 “пастки” для туристів, які влаштовують аферисти: поради волинянам

Якщо ви часто подорожуєте Європою, то ці поради стануть вам у пригоді.

Луцьк — туристичне місто. Тут чи не щодня проводять різноманітні екскурсії для туристів.

Однак, слід пам’ятати про “пастки” на які найчастіше натрапляють мандрівники у великих містах та країнах. Адже, ніколи не відомо, що вас чекатиме у чужій місцині. Звичайно, у Луцьку немає таких проблем, про які ми говоритимемо, втім, слід завжди бути обачним до місць, які потрапили до цього переліку.

Як повідомляє “Сьогодні“, є ТОП-3 найпопулярніших вивертів за допомогою яких, туристи втрачають кошти.

Обмінні пункти

Зазвичай, туристи обмінюють валюту у місцевих пунктах обміну, однак, через це можуть втратити чималі гроші. Особливо, якщо ви знаходитесь у Східній Європі, де посеред білого дня обкрадають туристів. У цих місцях є величезні таблички з написом “реальний обмінний курс” і “немає комісій”. Однак, як тільки ви підійдете до віконця і віддасте свої гроші, то виявите, що заявлений обмінний курс стосується тільки суми, яка перевищує тисячу євро.

Ресторани

Радимо завжди відстежувати ціну у меню та вказану у підсумковому чеку. Адже, деякі ресторани можуть вдаватись до таких хитрощів, аби отримати більші кошти за страву. Або ж, туристи, які подорожують країнам Європи зауважують, що у більшості ресторанів надзвичайно довго несуть решту, адже сподіваються, що турист втомиться чекати і просто піде. Тому, завжди наголошуйте на тому, що ви поспішаєте та відстежуйте вказану та нараховану ціну.

Транспорт

Туристу в незнайомому місці часто потрібна допомога. Наприклад, розібратися, як купити квиток в автоматі на залізничній станції або знайти місце на заповненій машинами парковці. І тоді поблизу завжди виявляються “добрі люди”, які і підкажуть, і покажуть, де і як це краще зробити. На перший погляд вони здаються добрими самарянами, але в кінцевому підсумку попросять вас заплатити за послугу.