Вгору
  /  ТОП-3   /  ТОП-3 найкращих супермаркетів Луцька

ТОП-3 найкращих супермаркетів Луцька

Кожного дня тисячі лучан навідуються до супермаркетів.

Більшість з нас обирають магазини з точки зору практичності — ті, що поблизу будинку, або ж роботи. Втім, ми все ж таки радимо обирати лише найкращі місця закупівлі продуктів, адже від них залежить ваше здоров’я, а також — життя.

“ВолиньТоп” створило рейтинг ТОП-3 найкращих супермаркетів Луцька на основі відгуків містян на платформі Google. Нагадуємо, що наш рейтинг не є офіційним, а усі позиції розташовані у довільному порядку.

Салют

 

Оцінка на платформі Google: 4,2 

Історія мережі супермаркетів «Салют» бере свій початок з відкриття першого універсаму «Салют» в Луцьку по вул. Конякіна, 14, у 2002 році.

Мережа сьогодні нараховує 7 магазинів у Луцьку, Ковелі та Володимирі-Волинському.

Сільпо

Оцінка на платформі Google: 4,5 

Всеукраїнська мережа супермаркетів “Сільпо” має неабиякий попит й серед лучан. У магазині широкий асортимент як звичних, так і оригінальних продуктів, соусі, десертів та власне виробництво, імпорт.

АТБ

Оцінка на платформі Google: 4,3

За чверть століття підприємство виросло у найбільшу роздрібну мережу національного масштабу. Сьогодні торгівельна мережа “АТБ” налічує понад 1000 магазинів в 256 населених пунктах 22 областей  України та продовжує демонструвати найвищі темпи зростання. У супермаркетах пропонують широкий вибір харчових продуктів та непродовольчих товарів.