Вгору

ТОП-3 модельних агенцій Луцька

Модельна сфера у Луцьку неабияк швидко розвивається. Тому, ми вирішили створити рейтинг найкращих модельних шкіл нашого міста.

Про те, що моделей у нашому місті чимало, вам розповість чи не кожен фотограф. Адже, про це свідчать обкладинки місцевих журналів, цікаві фотостудії, які напряму співпрацюють з моделями та оригінальні фотопроекти, які дедалі більше організовують у нашому місті.

Професія моделі надзвичайно важка, хоч так і не здається на перший погляд. Однак, треба багато вчитись, аби зуміти продефілювати по слизькому подіумі на шпильках у 20 сантиметрів та так, щоб не один м’яз обличчя не видав вашу втому. Позувати перед фотокамерами — також справа не з легких. Адже, фотографи зацікавлені у якомога продуктивнішій зйомці, і якщо коефіцієнт хороших кадрів буде надто малий, то на жаль, модель може втратити свою роботу.

Тим паче, що модельна кар’єра — це щоденна праця над собою. Без великої сили волі та міцного характеру, довго у цій сфера не протриматись.

Однак, ми знаємо модельні агенції у Луцьку, які загартовують дівчат та навчають усім “азам” модельної сфери. А згодом, відпускають їх ” у вільне плавання” з купою замовлень та проектів.

MZM models

Школа Марини Занюк функціонує вже понад 15 років і увесь цей період впевнено лідирує серед усіх модельних агенцій Луцька. Підготовка моделей ведеться за різними напрямками, які включають: дефіле, акторську майстерність, етикет, основи модельного бізнесу, макіяж, психологічну підготовку та інші складові. Навчання проводять для дітей віком від 6 років та для людей віком до 24 років. Отож, навіть, якщо вам здається, що ви вже не підходите, через вік для модельної кар’єри — відвідайте кастинг до цієї агенції, і можливо, саме ви дефілюватимете наступного року у Нью-Йорку!

GraceModelHouse

Тут ваших дітей навчать естетики, пластичності, вмінню правильно рухатися, творчо мислити та взаємодіяти з аудиторією.На заняттях дефіле дітей навчають красивої модельної ходи та правильної постави. Уроки акторської майстерності додають впевненості в собі та розкутості сором’язливим діткам. А надто активним такі заняття допоможуть контролювати свої емоції та бути дещо стриманішими. Учні цієї модельної школи часто з’являються на обкладинках місцевих глянців, а також дефілюють знаменитими подіумами.

UNI MODELS KIDS

Модельна школа для дітей віком від 3 до 16 років. Тут пропонуються навіть експрес-навчання. На заняттях обіцяють професійну команду педагогів, професійних фотографів, координаторів та гарні локації. Обіцяють навчити дитину швидко адаптуватись до зйомок, позуванню під час різних видів зйомок та іншим практикам, які знадобляться у моделінгу.

 

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА