Вгору
  /  Статті   /  ТОП-3 кімнатні рослини, які найкраще очищають повітря: поради волинянам

ТОП-3 кімнатні рослини, які найкраще очищають повітря: поради волинянам

Часто мешканці квартир страждають від задушливого повітря, особливо влітку. Однак, ми визначили 3 найкращі кімнатні рослини, які зроблять ваше повітря чистим та свіжим.

Кімнатні рослини можуть не лише очистити повітря, а й зменшити кількість пилу у приміщенні. Візуально квартира виглядатиме не лише затишніше, а й чистіше. А дихати у таких помешканнях набагато легше, аніж у квартирах без кімнатних рослин. Вони врятують вас від задухи, подбають про стан вашої шкіри і дихальної системи, а також позбавлять від втоми, сонливості та дратівливості.

Отож, список ТОП-3 кімнатних рослин.

Алое

За допомогою алое ви зможете не тільки освіжити повітря в своїй квартирі або будинку, але й очистити його від шкідливих речовин на кшталт формальдегіду, який здатні виділяти меблі. Також, сік алое часто використовують для догляду за шкірою, волоссям або ж у лікуванні. Більшість з цих методів дійсно мають попит та підтверджують свою дієвість.

Фікус

Ця рослина точно є вашим хорошим “другом” з дитинства, оскільки її люблять вирощувати ледь не кожні господарі та господині у себе вдома. Фікус здатний поглинати шкідливі для здоров’я людини речовини: фенол, формальдегід, трихлоретилен і бензол. Всі ці отруйні домішки перетворюються в глюкозу і амінокислоту завдяки спеціальним ферментам рослини. Рослина не містить отруйних масел і не шкодить людям і тваринам. Також воно може рости в будинку, де є маленькі діти.

Бамбук

Кімнатний бамбук може стати не лише оригінальною прикрасою вашої кімнати, а й збагатить вашу помешкання великою кількістю кисню. Розміщувати його варто в південно-східній частині квартири, оскільки він ще й притягує вдачу. Відомо, що для профілактики захворювань ця рослина є рослиною.

Отож, озеленюйте свої домівки волиняни та дихайте лише чистим, і свіжим повітрям!