Вгору

ТОП-10 найуспішніших людей Луцька

Ми створили рейтинг найуспішніших людей Луцька, за версією журналістів ВолиньТоп.

У Луцьку чимало успішних людей. Вони засідають у міськраді, відкривають свої підприємства та впливають на розвиток нашого міста. Сьогодні, ми вирішили розповісти вам про них, адже їхня щоденна праця – заслуговує поваги.

Олександр Товстенюк

Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Ця політична партія здобула більшість у Луцькій міській раді, отож, це підкреслює впливовість Товстенюка та його успішність. Позитивний імідж серед містян йому забезпечують «Офіси розвитку кварталів», які активно співпрацюють зі співвласниками багатоквартирних будинків та здатні впливати на формування громадської думки. Також, Олександр Товстенюк володіє одним з місцевих ЗМІ ( з етичних цілей не будемо уточнювати).

Петро Пилипюк

Він є директором луцького підприємства “Модерно-Експо”, яке доволі успішно функціонує та є одним з найбільших підприємств Волині. Вони займаються виготовленням торгових стелажів, холодильного обладнання, касових боксів, «рішення» для товарів в магазинах на АЗС, обладнання з нержавіючої сталі. Відомо, що серед клієнтів “Модерн-Експо”: «Пепсі» «Макдональдс» та «Кока-кола». Також, Петро Пилипюк успішно очолює Регіональну раду підприємців у Волинській області та займається благодійністю.

Володимир Цибульський

Керівник “Луцького підшипникового заводу”. Він частий представник громадських дорадчих органів при офіційних установах . Також, Цибульський є головою Волинського обласного об’єднання Федерації роботодавців України. Бізнесмен є доволі впливовою та успішною людиною у Луцьку та має незаплямований авторитет серед колег та чиновників.

Юлія Вусенко

Науковець, політик, депутат міської ради від партії “Самопоміч”.З 2004 року й понині Юлія Вусенко викладає у Східноєвропейському національному університеті на юридичному факультеті. З 2015 по 2 березня 2017 – секретар Луцької міської ради.У жовтні 2015 року обрана депутатом Луцької міської ради VII скликання від Луцької міської партійної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».Координатор програм Волинського Обласного Благодійного Фонду «Карітас Волинь» та представник Благодійного фонду «Ефективне суспільство».

Андрій Разумовський

Відомий луцький забудовник, який створює чимало успішних проектів заради розвитку міста. Зараз він очолює будівельну компанію «Інвестор», яка зводить котеджні містечка, будує багатоповерхівки, пент-хауси тощо. Також, Разумовський є співзасновником компанії-виробника цементної плитки «БетонБрукСервіс».

Митрополит Михаїл

Митрополит Луцький та Волинський ПЦУ. Вплив Михаїла на громадськість можна неабияк виділити у період з 2014 і по нинішній час. Цьому передувала яскрава проукраїнська позиція, яку Митрополит демонстрував та надання автокефалії ПЦУ. Хоч, церкви УПЦ МП ще досі залишаються на Волині та знаходять своїх вірян, церкви ПЦУ зараз активно відстоюють свою позицію та знаходять відгомін у серцях багатьох лучан. Жодне офіційне свято у Луцьку не обходиться без напутнього слова Михаїла, він частий гість й на світських заходах.

Ігор Коцан

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Ігор Коцан вже близько десяти років обіймає посаду ректора найбільшого ВУЗу Волині. Також, відомо, що ректор СНУ має тісні стосунки з Ігорем Палицею, який, власне, допомагає активно розвивати навчальний заклад у різних галузях. Слід зауважити й те, що Коцан є головою регіонального представництва Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України у Волинській області, головою науково-координаційної ради Західного наукового центру НАН України і МОН України у Волинській області, президентом Українського біофізичного товариства.

Микола Собуцький

Депутат Луцької міської ради, учасник місії “Чорний тюльпан”. Микола Собуцький здобув прихільність думок громадськості та авторитет серед колег завдяки активній участі у «Євромайдані». Також, він є активістом ГО “Чорний тюльпан”.У 2015 р. обраний депутатом Луцької міської ради за списком об`єднання “Самопоміч”.

Ігор Лапін

Народний депутат України, який балотувався до Верховної Ради від Луцька.Ігор Лапін у минулому – боєць батальйону «Айдар». Власне завдяки цьому він запустив успішну передвиборчу кампанію у 2014-му, яка допомогла йому перемогти Ірину Констанкевич на виборах. Свій вплив він підсилив підтримкою одного з місцевих новостворених інтернет-видань. Також, Лапін є учасником «Народного фронту», обіймає посаду першого заступника голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, а також є членом Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя.

Ірина Констанкевич

Народний депутат України. З 2016 р. – на позачергових виборах у 23-му ОВО обрана народним депутатом України від партії «Українське об`єднання патріотів – УКРОП». З 2015 р. до 2016 р. – на місцевих виборах обрана депутатом Волинської обласної ради за списками партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Має авторитет серед колег та активно відстоює важливі питання для міста у стінах Верховної Ради України.

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА