Вгору

ТОП-10 найкращих фотографів світу

Сфера фотографії надзвичайно різнобарвна та цікава. Ми вирішили розповісти вам про ТОП-10 найкращих фотографів світу.

Люди, які вміють бачити прекрасне чи не у кожному моменті нашого життя – унікальні. Саме такими мають бути справжні фотографи, майстри своєї справи.

Ансель Адамс

Це американський фотограф, який став видатним завдяки неймовірним чорно-білим фото. Він чудово володів технікою фотографії та відтворив це у понад 40,000 фотографіях.

Юсуф Карш

Це канадський фотограф, якого безперечно вважають майстром портретної фотографії. Протягом свого життя, йому поталанило зробити портретні знімки чималій кількості відомих людей, серед яких: 12 президентів США, 4 Папи Римських, всіх прем’єр-міністрів Великобританії, радянських лідерів – Хрущова, Брежнєва, Горбачова, а так само Альберта Ейнштейна, Ернеста Хемінгуея, Пабло Пікассо та Бернарда Шоу.

Роберт Капа

Фоторепортер єврейського походження, який прославився яскравим образотворчим талантом. Його вважали одним з найвідоміших військових фоторепортерів двадцятого сторіччя.

Анрі Карть’є-Брессон

Народився у Франції. Захоплювався живописом. Велику увагу приділяв ролі часу і «вирішального моменту» у фотографії. Його вважали “батьком фотожурналістики”

.

Доротея Ланж

Це американська фотографка та фотожурналістка.  Її фотографії надзвичайно реалістичні, адже, б’ють в саме серце своєю відвертістю, неприкритим болем й безнадійністю – безмовне свідчення того, що довелося пережити сотням тисяч простих американців, позбавлених даху. Реалії та атмосфера тих часів – на її фото.

Брассай

Це угорський та французький фотограф. На його фото здебільшого зображений таємничий, вечірній Париж в тумані безлюдних нічних вулиць та потаємного світла ліхтарів.

Колберт Грегори

Протягом 13 років він зробив 33 (тридцять три) експедиції у найвіддаленіші і екзотичні куточки нашої неосяжної і той же час такої крихітної планети: Індія, Бірма, Шрі-Ланка, Єгипет, Домініка, Ефіопія, Кенія, Тонга, Намібія, Антарктика. Головною його метою було зафільмувати чудову взаємодію людини з природою та тваринним світом.

Брайан Даффі

Перед його камерою, в свій час, стояли Джон Леннон, Пол Маккартні, Семмі Девіс Мол., Майкл Кейн, Сідні Пуатьє, Девід Боуї, Джоанна Ламлі і Вільям Берроуз.

Джері Гіоніс

Вважається, найкращим весільним фотографом з Австралії. Його роботи користуються попитом по всьому світу

.

Джеррі Уелсман

Американський теоретик мистецтва фотографії, викладач, один з найцікавіших фотографів другої половини двадцятого сторіччя, майстер загадкових колажів і візуальних інтерпретацій.

Долучайтесь

РЕКЛАМА