Вгору
  /  ТОП-5   /  ТОП-5 антипорад, які збільшують ризик захворювання на грип та застуду

ТОП-5 антипорад, які збільшують ризик захворювання на грип та застуду

У самому розпалі сезон вірусних захворювань, тому слід остерігатись не лише великих скупчень людей, вживати достатню кількість вітамінів та не контактувати з хворими, але й бути осторонь антипорад, які ми наведемо у списку.

Пам’ятайте, що аби мати міцний імунітет, слід дотримуватись правил особистої гігієни. Отож, ТОП-5 антипорад, які збільшують ризик захворювання на грип та застуду. Не дотримуйтесь їх та остерігайтесь! Про це розповідає “24 телеканал“.

Ходіть постійно в одному і тому ж одязі

Періть його тільки, коли помітите, що до вас перестали підходити люди. Віруси дуже люблять осідати на тканинах і зберігати на ній активність деякий час, так навіщо їх випробовувати пральною машиною та праскою. Наприклад, вірус грипу при попаданні на тверді або тканинні поверхні може зберігати свою активність до 2 діб.

Захисна маска – для слабаків

Побачили таку людину, сміливо підходьте до нього: потисніть руку, обійміть, поговоріть, пожалійте, поцілуйте. При необхідності, попросіть на себе чхнути або взагалі відберіть маску і подихайте через неї кілька хвилин.

Підготуйте і свої бактерії до ГРВІ, почавши приймати для профілактики антибіотики

У підсумку, підхопивши вірус грипу або будь-яку іншу ГРВІ, ви отримаєте ще масу задоволень від бактеріальних ускладнень. Натреновані бактерії, що не піддаються лікуванню, гарантують вам стати номером № 1 у лікаря, який любить цікаві та складні випадки.

На сезон ГРВІ та грипу заплануйте собі побільше заходів з великою кількістю людей

Навіщо позбавляти себе задоволень в житті. Ідеально для підхоплення вірусу: дитячі свята, походи в тренажерку, концерти з танцмайданчиком і так далі.

Не провітрюйте приміщення

Зачиніть їх стерильно, щоб повітря було сухим і теплим. Нехай будь-які віруси зможуть нормально розмножуватись!