Вгору
  /  ТОП-3   /  Шлюб без сексу: ТОП-3 ключових питання для партнерів

Шлюб без сексу: ТОП-3 ключових питання для партнерів

Однією з найпоширеніших причин розлучення є відсутність сексу. Втім, існує безліч можливих вирішень цієї проблеми.

Сьогодні ж, ми розповімо вам, як за допомогою питань, посприяти розумінню першопричин ваших проблем та подальшого їх обговорення.

Взагалі, на початку стосунків мало у кого постає питання сексу: усе доволі романтично, цікаво та оригінально. Втім, якщо ви давно у шлюбі, то, ймовірно, інтимне життя стало доволі одноманітним та звичним. На перший погляд здається, що це питання не надто важливе у стосунках, але насправді – великий відсоток пар розлучаються саме через незадовільний секс.

Отож, ТОП-3 питання, які допоможуть вам вирішити проблеми у ліжку.

Чому ви перестали займатись коханням?

Здебільшого відповіді на ці питання доволі однакові: партнер виглядає вже не так, зовнішність бажає кращого, тіло погладшало тощо. Або називаються зовнішні причини: діти, робота, стрес, безробіття, депресія. І все ж говорити, що відносини без сексу – це завжди погано, було б так само абсурдно, як звинувачувати в цій проблемі уряд. Деякі заявляють, що за відсутністю сексу завжди існують інші причини. Так, проблеми та пошук компромісів — невід’ємна частина будь-якого шлюбу! Спробуйте обговорити причину.

Шлюб без сексу — завжди погано?

Звісно ж, бувають і нерозв’язані проблеми, і невиліковні хвороби. Втім, більшість проблем все ж можна вирішити, а до решти можна адаптуватися.

У найпростішому випадку досить призначити потрібні ліки. Якісь проблеми допоможе вирішити сімейний терапевт, комусь допоможуть сексуальні експерименти, в тому числі досить сміливі. Головне, не боятися визначити проблему і почати її вирішувати.

А чи потрібно це виправляти?

Ми часто переоцінюємо важливість сексу. І все ж варто пам’ятати, що якщо ми не намагаємося зачати дітей, то цілком можливо жити і без сексу, це науковий факт. Якщо ми можемо знайти щастя в чомусь іншому, хіба це погано? Тому варто пам’ятати, що секс сам по собі – це не щось священне і це не єдине джерело близькості і радості. Такий сенс надаємо йому ми, і нерідко це відбувається під тиском масової культури. Звісно ж, якщо ви за своєю фізіологією часто потребуєте сексуальної близькості, то радимо вам звернутись зі своїм партнером до психолога або ж сексолога. Саме такий спеціаліст зможе грамотно розв’язати проблемні питання у ліжку. Втім, спочатку визначтесь з першопричиною, яка точно є у вашій підсвідомості.