Вгору
  /  Арт   /  Що говорять люди про рекламну фото- та відео студію ФЕРМА

Що говорять люди про рекламну фото- та відео студію ФЕРМА

Не дивлячись на те, що фотостудія ФЕРМА працює порівняно не так давно, як інші місцеві студії. Але, вона вже змогла стати найкращою у місті. Адже, може пишатись оригінальними ідеями для зйомок, професійними фотографами, надсучасним обладнанням та лояльними цінами.

Отож, ми запитали у пересічних містян, що вони думають про фотостудію ФЕРМА.

 

Олександр Цюпях 17.07.2019

Плюси: - Добрий і привітний персонал, майстри своєї справи. Запропонують чай, каву і смаколики (смаколики дуже смачні). І будуть всіляко по можливості допомагати в роботі; - Облаштована студія всім необхідним, що необіхдно для фото і відео зйомки (реквізити, апаратура, фони); - Нова і сучасна апаратура; - Напевно, перша студія в Луцьку облаштована хромакаєм. Можна знімати круті ролики; - Дуже чиста і тепла студія; - Адекватна і навіть хороша ціна за таку студію. Мінуси: - Немає

 

Анастасія Альошина фотограф 17.07.2019

Я в восторге!! Очень профессионально, креативно! Лучшая студия в городе и области!!

 

Diana Miano Модель 17.07.2019

I guess it’s best studio in Lutsk. Always clean and ready for work. Staff is friendly and hospitable. Studio is huge and enough space there for a video- and photography. Also they provide really amazing music to make you high!

 

Антон Папежук фітнес-тренер, бодібілдер 17.07.2019

Суперове місце!) Приємний персонал і домашня атмосфера.

 

default image

Дмитро Герич 17.07.2019

Прекрасна студія!! Великий вибір реквізиту, багато різних фонів для фотографування, найсучасніше обладнання для фото- та відеозйомки, приємний персонал постійно пропунують каву та чай))) Одним словом найкраща студія у Луцьку 100% рекомендую!

 

Володимир Редкач громадський активіст, ріелтор 17.07.2019

Креативно облаштоване приміщення. Привітний персонал. По-європейськи...

 

default image

Юрій Степанюк 17.07.2019

Крута студія та приємний персонал, готовий допомогти в реалізації ваших ідей і творчих бачень. Запропонує каву або інші напої. Увімкне затишну музику та створить приємну атмосферу. Найбільший хромокей у Луцьку, різноманітість фонів для ваших змойок, прекрасні декорації і оформлення і все це з класними людьми, які чекають вас там.