Вгору
  /  Події   /  Семінар:”Отримано запит від контролюючого органу: як реагувати?” – Семінар у Луцьку

Семінар:”Отримано запит від контролюючого органу: як реагувати?” – Семінар у Луцьку

ЗАПРОШУЄМО на семінар:
“ОТРИМАНО ЗАПИТ ВІД КОНТРОЛЮЮЧОГО ОРГАНУ: ЯК РЕАГУВАТИ?”

11 жовтня 2017 року (середа), 18:15 – 21:00
місце уточнюється

Запити фіскального органу до платника податку щодо отримання пояснень та їх документальних підтверджень – найбільш розповсюджена форма податкового контролю. Втім, існує важливе “АЛЕ”: подібне право фіскального органу кореспондується з обов’язком платника надати відповідні виключно за умови його реалізації контролюючим органом у порядку та на підставах, передбачених законодавством. Отже, вимагати будь-які документи фіскальний орган може тільки у випадках, передбачених Податковим кодексом. Як реагувати на запит контролюючого органу: давати чи відмовити у наданні? Якою є відповідальність та наслідки для платника податків? Про алгоритм дій та практику взаємовідносин із контролюючими органами щодо запитів детально на нашому семінарі.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ
Керівники і власники малого бізнесу
Керівники підрозділів з не менш як 3-ма особами в підпорядкуванні
Представники підприємств в регіоні чи керівники відокремлених підрозділів
Стартап- підприємці

У ПЛАНІ ЗАХОДУ:
1) ВИДИ ЗАПИТІВ ТА ЇХ ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ. Порядок реалізації контролюючим органом права на отримання документів та інформації у розрізі виконуємих функцій та повноважень.
2) НЕДОЛІКИ ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ ЯК ПІДСТАВА ДЛЯ ВІДМОВИ. Підстави та порядок оформлення запитів контролюючим органом поза межами перевірок. Типові недоліки оформлення запитів контролюючими органами.
3) ЗАПИТ ПРО НАДАННЯ КОПІЙ ДОКУМЕНТІВ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ. Законодавчі обмеження права вимоги контролюючого органу копій документів під час перевірки. Форма та порядок офорлення запиту про надання копій документів під час перевірки.
4) АЛГОРИТМ ДІЙ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ У РАЗІ ОТРИМАННЯ ЗАПИТУ: НАСЛІДКИ У РАЗІ ВІДМОВИ. Критерії правової оцінки запиту та визначення кола ризиків. Перелік наслідків для платника у разі відмови у задоволенні запиту контролюючого органу: підстави та порядок йомовірності їх настання. Спосіб та порядок реалізації платником обраного рішення щодо відповіді на запит контролюючого органу.

Подія у Фейсбук