Вгору
  /  Люди   /  Розповіли, якою була середня зарплатня волинян у липні цього року

Розповіли, якою була середня зарплатня волинян у липні цього року

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій на Волині (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у липні становила 9183 грн.

Це в 2,2 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (4173 грн) та на 21,0% більше, ніж у липні 2018р.

За даними головного управління статистики у Волинські області, за рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сферах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,9–1,5 раза.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати впродовж липня скоротилась на 15,5% і на 1 серпня 2019р. становила 21,0 млн.грн, що дорівнює 1,4% фонду оплати праці, нарахованого за липень. Вчасно не отримали заробітну плату майже 2 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, кожному із них не виплачено в середньому по 9454 грн