Вгору
  /  Бізнес   /  Робота, новини, анонси: актуальні групи від «Спектра» у Facebook

Робота, новини, анонси: актуальні групи від «Спектра» у Facebook

Рекламно-консалтингова компанія «Спектр Медіа Група» створила нові групи у соціальній мережі «Facebook», які допоможуть лучанам знайти роботу, продати свій товар, а також стежити за новинами та анонсами у місті.

Загалом у луцькому секторі Facebook з’явилося 16 груп від «Спектра».

ПРО ГРОШІ

“Луцьк Реклама” (https://www.facebook.com/groups/lutskreklama) – власникам рекламних площ, медіавидань, або будь-яких інших ресурсів для розміщення реклами, пропонують приєднатися та слідкувати за групою «Луцьк Реклама».

“Знижки Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/lutsksale) – група створена для людей, які хочуть продати свій товар або придбати необхідну річ. За словами адміністраторів групи, в ній можна знайти актуальну інформацію про безліч товарів та послуг, а також дізнатися про знижки на товари.

“Робота Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/robotalutsk) – майданчик для тих, хто хочете знайти роботу або ж давно шукає відповідального працівника у свою фірму. У групі можна знайти актуальні вакансії.

“Біткоін Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/bitcoinlutsk) – коротко про головне в криптовалютах.

ПРО ПОДІЇ

“Новини Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/lutsknews) – найголовніші новини міста зібрані в одній групі. «Слідкуйте за групою «Новини Луцьк» та будьте в курсі усіх актуальних подій», – наголошують творці групи.

“Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/vesjlutsk) – група про життя міста, його розвиток та процвітання. Тут можна буде прочитати про цікаві проекти та ініціативи, запроваджені лучанами.

“Волинські новини” (https://www.facebook.com/groups/volynnews) – матеріали, що мають актуальне значення і в Луцьку, і поза його межами, спільні теми для волинян, новини з районів і громад.

“Світязь інфо” (https://www.facebook.com/groups/svityazinfo) – все найцікавіше про сині очі Волині і групі про Світязь; відпочинковий сезон от-от стартує, не прогавте можлості дізнатися, що там і як.

“Афіша Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/afishalutsk) – допоможе лучанам та гостям міста розпланувати своє дозвілля. Читачі дізнаватимуться про анонси актуальних розважальних заходів, майстер-класів, лекцій в одній групі.

ПРО ІНТЕРЕСИ

“Волинь Спорт” (https://www.facebook.com/groups/volynsport/) – спільний майданчик для вольових і цікавих особистостей, спортсменів і тренерів, уболівальників та вболівальниць, поціновувачів тонусу, здорового способу життя і просто тих, кому цікаво бути “в темі” досягнень наших місцевих чемпіонів, великих і малих.

“Лікарі Луцька” (https://www.facebook.com/groups/lutskdoctors/) – медреформа триває, лікарські питання на часі, саме ця група збирає усі актуальні пости про здоров’я, тренди в сфері відновлення, підтримку тонусу; також тут можна отримати пораду і порадити комусь фахівця, якому довіряєте.

“Автобазар Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/lutskavto) – все актуальне для авто і водіїв, конкретно це, нічого зайвого. До речі, наразі одна з найпопулярніших спільнот

“Жінки Волині” (https://www.facebook.com/groups/volyngirls) – атмосферна спільнота для жінок Волині. Тут є жіночність і неповторний шарм Волинської Жінки.

“Фермери Волині” (https://www.facebook.com/groups/fermeryvolyni/) – цікаво усім, хто працює з землею постійно і у вільний час, садівництво, город, пасіка, селекція, урожай; різнопланові, доречні до сезону теми, якими можна і варто ділитися з однодумцями

“Церква Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/zerkvalutsk/) – вільний майданчик без пропагандиі  нав’язування світоглядних ідей від певної конфесії; церковні події, доброчинні ініціативи, анонси зустрічей духовного характеру, філософсько-богословських відкритих лецій, фахових тематичних колонок.

“IT Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/itlutsk) – група для ІТ-розробників, програмістів, усіх, хто цікавиться футуризмом, прогресом і розуміється в інноваційних технологіях, група для професійних дискусій, обміну ідеями і челенджами.