Луцьк

Робота, новини, анонси: актуальні групи від «Спектра» у Facebook

Луцьк

Робота, новини, анонси: актуальні групи від «Спектра» у Facebook

Рекламно-консалтингова компанія «Спектр Медіа Група» створила нові групи у соціальній мережі «Facebook», які допоможуть лучанам знайти роботу, продати свій товар, а також слідкувати за новинами та анонсами у місті.

Загалом у луцькому секторі Facebook з’явилося 6 груп від «Спектра».

«Луцьк Реклама» (https://www.facebook.com/groups/lutskreklama) – власникам рекламних площ, медіа-видань, або будь-яких інших ресурсів для розміщення реклами, пропонують приєднатися та слідкувати за групою «Луцьк Реклама».

«Знижки Луцьк» (https://www.facebook.com/groups/lutsksale) – група створена для людей, які хочуть продати свій товар або придбати необхідну річ. За словами адміністраторів групи, в ній можна знайти актуальну інформацію про безліч товарів та послуг, а також дізнатися про знижки на товари.

«Новини Луцьк» (https://www.facebook.com/groups/lutsknews) – найголовніші новини міста зібрані в одній групі.

«Слідкуйте за групою «Новини Луцьк» та будьте в курсі усіх актуальних подій», – наголошують творці групи.

«Весь Луцьк» (https://www.facebook.com/groups/vesjlutsk) – група про життя міста, його розвиток та процвітання. Тут можна буде прочитати про цікаві проекти та ініціативи, запроваджені лучанами.

«Робота Луцьк» (https://www.facebook.com/groups/robotalutsk) – майданчик для тих, хто хочете знайти роботу або ж давно шукає відповідального працівника у свою фірму. У групі можна знайти актуальні вакансії.

«Афіша Луцьк» (https://www.facebook.com/groups/afishalutsk) – допоможе лучанам та гостям міста розпланувати своє дозвілля. Читачі дізнаватимуться про анонси актуальних розважальних заходів, майстер-класів, лекцій в одній групі.

Робота, новини, анонси: актуальні групи від «Спектра» у Facebook

Популярне

Facebook

To Top