Вгору
  /  Луцьк   /  “Привозу” бути чи не бути: коментар депутата

“Привозу” бути чи не бути: коментар депутата

Сьогодні, 31 липня, під стінами Луцької міської ради мітингують підприємці ринку “Привіз”.

Люди незадоволені тим, що на місті ринку планують звести торговий центр фірми «Екопрод», що належить екс-лідеру Партії регіонів на Волині Олександру Башкаленку. Адже, ще у липні минулого року міська рада все ж продовжила договір оренди на найближчі 10 років, а от у червні цього року, ймовірно, плани змінились.

Станом на зараз, мітинги та протести не завершились, люди налаштовані рішуче та планують відстоювати свої права чимдуж.

Ми запитали у депутата Луцької міської ради Миколи Собуцького, що він думає з приводу закриття ринку та чи стане на сторону людей.

“Наша фракція в цілому підтримує людей, і залишається з ними. Я відверто кажучи не розумію позицію влади міста, які сподівались на те, що люди втомляться мітингувати з самого ранку і розійдуться, адже сесія була запланована на 10 ранку, і люди так і зібрались”- розповідає Микола Собуцький.

Він також розповів, що у будь-якому випадку буде відстоювати інтереси людей:

“Моя особиста позиція стосовно “Привозу” – треба підтримати людей, і ніяк інакше. Адже, 650 людей з сіл, які вже протягом багатьох років приїзжджають на ринок і торгують своєю сільською продукцією. Тим паче, що у всіх великих містах біля ЖД вокзалів є ринки, бо це зручно. Селяни приїздять електричками з важкими сумками, їм не потрібно йти не зрозуміло куди, аби продати свій товар. Все поруч, все зручно. Деякі кажуть, що там, мовляв, неякісна продукція. Але це не так, бо потік містян свідчить абсолютно про інше” – прокоментував депутат міськради. 

Також, Микола Собуцький розповів, що ця проблема з ринком тягнеться вже два роки. Навіть, коли уперше було голосування стосовно оренди для Башкалена цієї території на 10 років — їх фракція виступала проти, не дивлячись на інші партії, які були “за”. І от зараз, ситуація вже набрала зовсім інших обертів, бо люди активно мітингують. Адже, за ті 20 років, що селяни там торгують, вони всі стали друзями, приятелями, знають усіх своїх клієнтів. А купують сільську продукцію там чи не усі жителі Привокзального району, які теж прийшли на мітинг. 

“Наша позиція проста: ми будемо стояти на стороні людей і робити все можливе, аби захистити їх інтереси. Адже, звичайним селянам та містянам буде надзвичайно важко їздити десь за територію Кромберга, аби збути свою продукцію. Тому, ми однозначно за людей і будемо робити усе можливе аби відстояти їх інтереси” – підсумував Собуцький.