Вгору
  /  Луцьк   /  Прилуцька громада об’єднається з Луцьком вже цьогоріч

Прилуцька громада об’єднається з Луцьком вже цьогоріч

Луцька міська рада надала згоду на добровільне приєднання громади Прилуцької сільської ради, зокрема сіл Прилуцьке, Дачне, Жабка, Сапогове до нашого міста.

За словами депутата Бориса Смаля, цей крок можна назвати історичним. Він подякував депутатам Прилуцької сільської ради, які своїми рішеннями розпочали процес приєднання до Луцька. Об’єднання стене взаємовигідним для обох громад насамперед через економічний фактор.

“У разі успішного проходження усіх необхідних процедур фактичне приєднання Прилуцької громади до Луцька може відбутися вже у середині листопада 2019 року. При цьому можна розраховувати на державну субвенцію на розвиток інфраструктури”, – додав він.

Привітав майбутнє об’єднання громад і радник міського голови Ігор Поліщук. Він зазначив, що можливість об’єднатися і спільно розвиватися була втрачена кілька років тому через політичні перешкоди, але сьогодні процес триває і до кінця року вдасться його завершити.

“Сподіваємось, що у майбутньому до нашої громади приєднаються й інші – Боратинська, Підгайцівська, Жидичинська, аби місто Луцьк розширювало території, розбудовувалось, збільшувало надходження до бюджету. Ми дбатимемо про мешканців Прилуцької громади, аби вони не відчули жодної різниці”, – наголосив він.

Під час розгляду питання на засіданні були присутні й кілька депутатів Прилуцької сільської ради. Як зазначив депутат Петро Сущук, шлях до об’єднання був досить нелегким. Починаючи із 2016-го року були три спроби об’єднання, які з різних причин були невдалими. Однак, депутати не опускали рук, і доклали максимум зусиль, аби пояснити членам громади, що це рішення дасть чимало позитивних результатів – покращення умов життя, потужний соціально-економічний розвиток. Він висловив сподівання позитивні зміни, як для Луцька, так і для Прилуцької сільради, а також привітав депутатів та усіх лучан із прийдешніми державними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

“Ми подолали непростий шлях, на якому було створено багато штучних перешкод. Але в результаті досягли того, що об’єднуємося із чудовою громадою. Зі свого боку докладемо усіх зусиль, аби усі наші спільні плани були реалізовані”, – підсумував секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.