Вгору
  /  Політика   /  Про що нардепи балакали в “Молодіжному Центрі Волині”?

Про що нардепи балакали в “Молодіжному Центрі Волині”?

Народні депутати 10 травня завітали до “МЦ Волині”, щоб відверто поговорити про найнагальніші, на їхній погляд, виклики держави і молоді до 2030-го року.

Переважно з учасниками дійства спілкувався Роман Семенуха. З 1997 року по 2002 був членом громадської організації «Українська студентська спілка», очолював Молодий Рух на Харківщині. Також слово мала Тетяна Острікова, адвокат, старший викладач кафедри галузевих правових наук факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

На відео кілька основних моментів зустрічі:

“Ідіть у політику із 30, коли ви вдосталь випробували себе у всьому, що цікавило, озираєтеся назад з критичним розумінням: що потрібно покращити, коли скеруєте свій погляд у майбутнє”

Студенти бакалаврату скаржилися на ряд непотрібних предметів і несправедливу систему стипендій. Мовці похвалили Український католицький університет та Києво-Могилянську академію як найпрогресивніші заклади для здобуття освіти зі змістом і без хабарів.

Зауважили, що без малого та середнього бізнесу Україні не вдасться розбудувати економіку, тому підприємливим молодим людям варто ризикнути, якщо є варта ідея, а тим паче – мрія. Роман Семенуха і Тетяна Острікова запевнили, що не можна припиняти мріяти, навіть коли тобі за сорок.

До слова, ВолиньТоп виявило, що молоді  серед місцевих депутатів – обмаль.

Нагадаємо, що 15 травня лучани матимуть шанс змінити “януковичівський” закон про вибори.

Про політичні пригоди Луцька читайте і дивіться у нашій конкретній розвідці: