Вгору
  /  Події   /  Презентація книжки Артема Чеха “Точка нуль” – Книгарня Є, Луцьк

Презентація книжки Артема Чеха “Точка нуль” – Книгарня Є, Луцьк

Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» запрошують на презентацію книжки Артема Чеха «Точка нуль», що відбудеться 5 серпня. Початок — о 17.00. Модераторка — Іра Цілик.

Ця книжка виходить у люди після тривалої паузи в літературній творчості Артема Чеха. Мобілізований у п’ятій черзі, письменник пробув 10 місяців на передовій, і тепер він без пафосу й надмірного натуралізму, зі здоровою самоіронією та відвертістю створює образ сучасного українського військового ― не глибоко травмованого невдаху, розчавленого обставинами, не ідеалізованого безстрашного епічного воїна, а героя нашого часу.

Артем Чех — український письменник. Автор книг “Цього ви не знайдете в Яндексі”, “94 дні. Євромайдан очима ТСН”, “Рожеві сиропи” та ін.

Іра Цілик — українська письменниця та режисерка. Авторка низки прозових, поетичних і дитячих книг: «Ці», «Післявчора», «Родимка» «Червоні на чорному сліди», «Таке цікаве життя», «МІСТОрія однієї дружби». Лауреат кількох літературних премій. Працює і в музичній індустрії: вірші письменниці використовують у своїх піснях такі виконавці, як Антоніна Матвієнко, «Бумбокс», «Сестри Тельнюк», «Коzак System», «НеДіля».