Вгору
  /  Бізнес   /  Правила Життя Віктора Шеремети – ювелір, Луцьк

Правила Життя Віктора Шеремети – ювелір, Луцьк

Віктор Шеремета 26 років створює ювелірні прикраси, які часто слугують у ролі подарунків та сюрпризів. На цей раз сюрприз для ювеліра вирішила влаштувати власна сім’я. З нагоди подвійного ювілею – 50 років народження та 26 років у ювелірному мистецтві дружина та партнер по бізнесу – Надія влаштувала чоловікові чергове інтерв’ю.

Правила життя Віктора Шеремети:

 

Творчість залежить від настрою. Ситуація в сім’ї, в державі впливає на мій настрій.

Думок завжди більше ніж виробів, але все починається з думки.

Є традиція вручати міському голові булаву. На Волині було князівство, а не коронований Вітовт розрізав корону. Є побажання відродити традицію, зробити корону, максимально наближену до автентичної, яку б вдягали міському голові при інавгурації. Хочеться вкласти частку енергії, коштовного каміння, металу  та зробити щось корисне, щоб міський голова був як князь та водночас відчував відповідальність перед волинянами.

Матеріально власними руками багато не заробиш, це скоріше заняття для душі. Щоб бути успішним матеріально – варто займатись великим бізнесом: біржею, виробництвом.

Я ювелір не монументальщик, не робив великих речей. Інколи в одному маленькому можна вкласти багато часу та енергії, та зробити щось величне.

        Процес виготовлення ювелірних виробів

Ювелірного смаку на пострадянському просторі дуже мало. Індивідуальні вироби робили лише першим особам держави. Ювелірної культури не було, вироби виготовлялись мільйонними масштабами.

Спочатку треба народити дітей, побудувати будинок, купити авто, а тоді вже можна витрачатись на ювелірні вироби.

Можу подивитись на прикраси на жінці та відразу сказати хто та як її виховував. Виріб підкреслює людину, смак. Це не повинні бути суто золото чи діаманти, характер підкреслить виріб, що пасує власнику.

Задумайтесь, якщо носите срібло та золото на одній руці. Це жахливе поєднання різних металів, яке блокує безліч корисних енергетичних рухів в організмі людини.

Замовляють вироби з старовинною язичницькою символікою, ритуальними знаками, магічними знаками, старообрядські хрести. Якщо це не пов’язане з дияволом, а слугує захистом від життєвих ситуацій, то я йду на зустріч та виконую замовлення.

Історія йде по-колу: всі імперії, торгові магнати завершують одним – банкрутством. В бізнесі варто віднайти та тримати золоту середину.

Час вимагає змін. Починав сам з маленької орендованої кімнати, розширявся, взяв учня, так і створив свій світ. За останній рік вдалося ввести нові технології 3D моделювання, 3D гравіювання, найближчим часом почнемо використання 3D принтера.

В Україні можна заробляти стільки, скільки ти хочеш. В будь-якій галузі, головне – бажання.

Мрію створити художню майстерню в якій безкоштовно навчатимуть ювелірного мистецтва. Запросити туди відомих майстрів. Хочу дати учням не рибу, а вудку в руки, щоб цю рибу вміти ловити.

Розмежовувати роботу та життя немає сенсу. Робота – це і є життя.

              Віктор Шеремета з дружиною Надією

Якщо будь-якій людині, що з тобою спілкується, комфортно – значить ти правильно живеш. Якщо некомфортно – варто міняти того з ким спілкуєшся, або мінятися самому.

Я люблю запитувати в компанії друзів «Що таке ПДВ?» І ніхто не може пояснити. Мені все зрозуміло в житті, лише не ясно, що таке ПДВ.

Розумному тяжче жити, тому що він відразу бачить виворіт піджака. Де полізли нитки, де нерівні шви. Звісно, я образно. Горе від розуму. В нас привикли закривати на це речі, не зациклюватись, не вказувати на недоліки.

Людина – по-природі лінива. Не хочеться працювати над собою, хочеться просто бути Робінзоном Крузо і мати свій острів, свого П’ятницю і жити у власному світі. Але так відмежуватись можна, лише читаючи «Робінзона Крузо».

Варто кожну вільну хвилину часу використовувати на читання. І читати варто все.

В часи Соломона були сформовані основні принципи життя: людина повинна працювати; щоб працювати, варто полюбити свою справу; варто мати кохану людину біля себе, яка дає енергії для творіння. Це технологія життя.

Можна народитись старою людиною і з віком тупішати. А можна народитися малюком і з життям набиратись досвіду.

      На церемонії вручення премії Люди Року

Хочу застати часи, коли електромобілі заполонять наші дороги.

Нафта – кров Землі, яка можливо тримає в собі генофонд планети. А ми її випускаємо в повітря, забруднюючи повітря. Це неприпустимі речі.

Хочу, щоб людина після себе залишала іншим людям жити не в противогазі, не ховатися під землею, а жити так само як прожили ми.

Кризис менеджер приходить на підприємство, яке задихається і робить з нього одне з провідних підприємств галузі.

Мене цікавить істинність грошей, яким чином вони були зароблені. Зароблене не чесним шляхом не принесе позитивних енергій.

Не буває безкоштовних замовлень. Навіть якщо ти берешся за роботу безкоштовно – для себе ти отримуєш досвід, нові навички.

Всі фото взяті з публічної сторінки Ваш Ювелір