Вгору
  /  Коментарі   /  Пляж, сучасна лікарня, новітня школа чи новий ТЦ: що потребує Луцьк за думкою містян

Пляж, сучасна лікарня, новітня школа чи новий ТЦ: що потребує Луцьк за думкою містян

У Луцьку дедалі більше будують численні житлові будинки, відкривають магазини, займаються благоустроєм парків та роблять ремонти у лікарнях. Однак, на думку містян, у Луцька є й багато інших потреб.

Ми запитали у лучан, що на їх думку найбільше потребує наше місто: хороший пляж, сучасну лікарню, елітну комерційну школу чи черговий торговий центр.

Ольга Іванків 31.08.2019

Хороший громадський пляж. Але я не вірю в цю ідею, бо все, що в нас громадське - в жахливому стані

 

Майя Москвич 31.08.2019

Аеропорту, Макдональсу, великого гарного парку для прогулянок і лежання на траві. І так, хорошу набережну і гарний пляж. Тому що саме цього мені не вистачає, після того як я переїхала жити в Луцьк з Києва

 

Іван Савич 31.08.2019

Методом виключення - пляж! Навіть найсучасніша лікарня не проіснує без кваліфікованих, вмотивованих кадрів. Зараз через постанову Кабміну тарифна сітка побудована так, що часто і санітарка і лікар отримають майже однакову мізерну зарплату. З медициною в Луцьку справи йдуть непогано, чого вартий надсучасний перинатальний центр, який нещодавно почав роботу. Вирішити питання ЗП і справи підуть краще ТЦ - особисто мені вистачає діючих, я не знаю, що такого ТЦ запропонує мені як відвідувачу, щоб це викликало "вау-ефект" і я сказав "як це круто, чому раніше цього не було?!" елітна комерційна школа - питання дискусійне, але ні. 1)ті, хто мають гроші на такі заклади, навчають дітей за кордоном. 2) в Луцьку якщо вона і працюватиме, то тілки для того щоб потішити ЧСВ батьків тим, що вони можуть собі це дозволити. Тому пляж! Стир знову стає судноплавним, ці теми можна і треба комбінувати. І частково вирішить питання необхідності від'їзду на умовні Хрінники, Сирники, Озерце на вихідні. Підтягнути інфраструктуру, ввести платні послуги - буде дуже ок

 

Володимир Редкач 31.08.2019

Напевне нічого з цього переліку, жінка теж так сказала:) Пляж не дуже актуальний, так як річка не ж чистою. Сучасна лікарня - ні, бо держава має здійснювати профілактику, а не лікувати вже існуючі проблеми (я б в профілактику вкладав кошти) Новий торговий центр точно ні, бо їх достатньо, хоча це рух коштів і не погано. Комерційну елітну школу - ні. Прийдуть вчитись діти мажорів і швидше за все, там на виході ККД буле дуже малий... Швидше таку, де б могли вчитись творчі, нестандартні учні, майбутні генії, патріоти( такі як Стів Джобс, Трамп, Скрябін, Опра Уінфрі, Тоні Роббінс...) Звичайно не кожен зможе оплатити, тому це має бути якийсь унікальний проект.

 

31.08.2019

1. зміни в людей понятть цінностей 2. того, що додаватиме кращого матеріального становища переважній більшості лучан. 3. розвиток інфраструктури набережної (не тільки пляж, а і заклади: освіта, обслуговування, ресторани, коворкінги, нові види розваг, які давно вже є в тому ж таки Києві) 4. заміна тих вузьких бляшаних богданів на більші автобуси (до прикладу, старий доходяга тролейбус Мерседес, який, напевно один в тролейпарку, набагато комфортніший і місткіший і якісніший а ніж гнилий засований богдан) 5. елтіну комерційну школу? якщо елітна в значенні дорога - то ноу. якщо школа в значенні загальноосвітня, то ноу! невистачає сучасних вузькопрофільних закладів. та ж таки фотографія - це одна з сотень речей. а решта 99 (ок, ще спортивна сфера якось клигає, музична трохи застаріла, але теж клигає), а дизайн? архітектура? машино/ліако і всякобудування? маркетинг/стратегія? ШАГ по програмуванні один і той мега комерційний і застарілий; художка десь по закутках кожен окремо організовує-збирає. Танці теж кожен сам по собі. Нема глиби здоровечої, куди би ти прийшов і вибрач речі для дитини чи для себе, які реально розвиватимуть, у які реально приїжджатимуть з інших міст вчити. Через таку відсутність всі і думають як би то злиняти в більше щось. Той же ж Франик як приклад - Промприлад.Реновація https://ukrainer.net/promprylad/ маючи цікавих людей у місті всі почнуть рухатись.

 

Захар Ткачук 31.08.2019

Пляж - бо немає публічних просторів і місця для відпочинку чи комунікації лучан.