Вгору
  /  Бізнес   /  Новий спільнокошт «Луцькідея»

Новий спільнокошт «Луцькідея»

У Луцьку стартував соціальний краудфандинговий проект «ЛуцькІдея» для підтримки стартапів та ідей лучан, метою яких є покращення та розвиток міста.

Ініціатор створення проекту – ГО «Фонд Технологічних Ініціатив».

ЛуцькІдея – це платформа для людей, які мріють втілити свій проект у життя, а також для тих, хто вболіває за долю Луцька, і хоче допомогти йому розвиватися. Проект діє за принципом краудфандингу.

Автору проекту слід зареєструвати його на сайті «Луцькідея» у категорії «IT та Медіа», «Технології», «Дизайн», «Заходи», «Кіно та Відео», «Мистецтво», «Музика» або «Всі категорії». Потрібно доступно та чітко описати ваш проект, а також вказати яку користь він принесе місту, означити план його реалізації.

До участі не допускаються проекти, спрямовані на отримання виключно комерційної або особистої вигоди, націлені на подальший розподіл коштів між іншими організаціями чи підприємцями.

Окрім того,  можна підтримати достойний та перспективний на вашу думку проект, переказавши на його втілення необхідну на ваш розсуд суму грошей. Слід звернути увагу, що, якщо проект, який ви підтримали, не набере повну суму коштів у визначений час, ваш внесок повернеться за винятком урахуваннякомісії платіжних систем. У будь-якому випадку доброчинець нічого не втрачає, а фінансову підтримку отримають справді достойні проекти.

Луцькідея – це можливість громади міста впливати на його розвиток та самостійно обирати вектору руху Луцька.