Вгору
  /  Люди   /  Нова електронна послуга для волинян: деталі

Нова електронна послуга для волинян: деталі

Відтепер, волиняни зможуть у форматі он-лайн зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту.

Ця послуга діє з 9 липня 2019 року. Скористуватись нею ви можете безпосередньо на сайті Онлайн-будинку юстиції: https://online.minjust.gov.ua/. Про новітні послуги розповіли на сайті юстиції Волині.

Зокрема, ця послуга надасть вам змогу зареєструвати товариства з обмеженою відповідальністю. А також:

  • зміну статутних документів чинних товариств з обмеженою відповідальністю;
  • можливість дистанційно обрати модель управління, найменування, керівництво, види діяльності, порядок виплати дивідендів, збільшити розмір статутного капіталу та скликати загальні збори;
  • обрати систему оподаткування, отримати рекомендації та підказки щодо юридичних наслідків вибору кожного з наявних варіантів.

Скористатись цієї послугою надзвичайно легко: увійти у свій кабінет на сайті, або ж зареєструватись. Далі ж, ви повинні заповнити невеличкий опитувальник, який автоматично збере всі дані та згенерує заяву, статут та рішення зборів. А завершальним кроком стане затвердження документів вашим цифровим підписом та подання заяви. Якщо у вас немає цифрового підпису, то ви можете зробити його у ЦНАПі, або ж у відділеннях ПриватБанку. Адже, без нього зареєструвати ТОВ не вдасться.

Документи розглядатимуть протягом 24 години з моменту подачі, окрім вихідних та святкових днів.

До слова, на сайті Онлайн-будинку юстиції ви також можете зареєструвати фізичну особу-підприємця, громадську організацію та юридичну особу.