Вгору

Найбільші підприємства Волині

Найбільші підприємства Волині, які захоплюють не лише кількістю робочих місць, але й своїм успіхом.

Волинь приваблює все дедалі більше іноземних інвесторів, адже у нас є низка переваг – зручна логістика, порівняно близька відстань до кордонів ЄС та працелюбні містяни. Завдяки тому, що більшість великих підприємств Волині успішно функціонує – область розвивається.

 

“Модерн експо”.

Це польський завод, який налічує у філіалі в Луцьку понад дві тисячі робітників. Знаходиться у селі Струмівка. Це міжнародний холдинг, провідний виробник і постачальник комплексних рішень для ритейлу №1 в Центральній і Східній Європі. Компанія працює в усьому світі, об’єднує понад 3000 людей і постачає свої рішення в  62 країни світу. Існують на ринку вже більше 20 років.

 

Кромберг енд Шуберт

Україна Лу. Підприємство родом з Німеччини налічує у штаті в місті Луцьк близько 8 тисяч робітників. Знаходиться поблизу Луцька, у селі Рованці. Ця компанія з 100 % іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Mercedes, Volkswagen, BMW, Audі).Завод у Луцьку було засновано 2005 року.

 

ПАТ “Волиньхолдинг”.

Шейцарське підприємство, яке налічує 280 тисяч працівників. Приватне акціонерне товариство «Волиньхолдинг» засновано у 1994 році. Наприкінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства.ПрАТ «Волиньхолдинг» є одним з найбільших і динамічних підприємств в Україні: за період своєї діяльності на ринку соусів та приправ компанія здобула лідируючу позицію. Продукція «Волиньхолдингу» добре відома на українському ринку та за кордоном, – це майонез, кетчуп, соус, гірчиця і приправи, які виробляються за класичними фірмовими рецептурами та реалізуються під торговою маркою «Торчин».

 

“Гербор Холдинг”.

Польске підприємство, яке знаходиться у Володимирі-Волинському. Компанія заснована в 1995 році. На сьогодні є одним з найбільших підприємств в Україні з виробництва меблів.На сьогодні 40 % продукції відвантажується для відправки за кордон.

АТ “СКФ Україна”. Підприємство зі Швеції, яке налічує близько 1500 працівників. Луцький підшипниковий завод спеціалізується на виробництві роликових, конічних і карданних підшипників, а також компонентів підшипників для заводів корпорації SKF. Товари SKF, вироблені в Україні, постачають в 40 країн світу.

Долучайтесь

РЕКЛАМА