Вгору
  /  Луцьк   /  На Волині пропонують об’єднати два медичних заклади

На Волині пропонують об’єднати два медичних заклади

Пропонується реорганізувати комунальне підприємство «Волинський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Волинської обласної ради шляхом його приєднання до комунального підприємства «Волинський обласний центр громадського здоров’я» Волинської обласної ради.

Питання розглядалися на засіданні постійної комісії з використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Відтак, депутат обласної ради Олександр Пирожик цікавився, чи відбудеться скорочення персоналу підприємства, яке пропонується реорганізувати. Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Валентин Вітер пояснив, що причиною змін є реформи в галузі та створення в майбутньому Центрів громадського здоров’я, в структуру яких вливаються підприємства, що займаються медичною статистикою. Зі слів пана Вітра, всі працівники центру медичної статистики матимуть пропозицію про роботу в реорганізованій структурі.

Попередньо всі ці питання розглядалися і були підтримані на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.