Луцьк

Менше слів – більше підліткового баскетболу. Відео


Луцьк

Менше слів – більше підліткового баскетболу. Відео

У Луцьку відбувся півфінальний поєдинок баскетбольного чемпіонату серед учнів 5-8 класів.

У групі “А” ЗОШ №19 перемогла ЗОШ №25 з рахунком 54 : 25. Влад Трофімук із команди-переможця здобув першість в індивідуальному конкурсі 3-очкових кидків. У групі “Б” ЗОШ №5 перемогла ЗОШ №23 з рахунком 17 : 15.  Матч між ЗОШ №22 і ЗОШ №24 завершився з незначним відривом 38:30 на користь команди 22-ї школи. І хоча господарі поля поступилися в груповому поєдинку, саме Дмитро Гавриш переміг в індивідуальному конкурсі баскетбольної майстерності.

Ліга “Шабля” взяла початок взимку-2018. З тих пір регулярно у залі школи №24-технологічний ліцей збиралися команди міських школярів для того, щоб помірятися силами та майстерністю в якісно нових умовах. Учасники змагань відзначають рівень суддівства, дякують за пояснення усіх незрозумілих моментів, захоплені майстер-класами від гравців БК “Старий Луцьк – Університет” і кажуть, що відчули справжній баскетбол, значно цікавіший та серйозніший, ніж на звичайних уроках у школі. Докладніше у відеорепортажі:

Один з ініціаторів події Володимир Журжій каже, що “такий чемпіонат для Луцька унікальний, хочеться зробити це потужною баскетбольною традицією для школярів міста”; додає: на меті було показати дітям і переваги здорового способу життя, і вправи на розвиток спритності та координації, познайомити їх із профі різних рангів та, щонайголовніше, дати шанс зіграти баскетбол з усіма належними правилами. Фінал чотирьох очікується усередині травня.

Тренер Дмитро Чайковський свідчить, що учасники дуже стрімко прогресують, а деякі хлопці проявили себе дуже нестандартно, що тішить і додає віри у місцевий підлітковий баскетбол.

 

ПРИЄМНІ НОВИНИ: ЛУЦЬК-ІДЕЯ: МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ ГРОШІ ДЛЯ СВОГО ПРОЕКТУ. Заявку на місцевий спільнокошт можна подати онлайн. Портал містить тестові зразки.

Дізнайтеся, з чого починав лучанин і професійний баскетболіст в ексклюзивному інтерв’ю ВолиньТоп.

“Кидок сповільнює час у невагомості” – Петро Глушко

Репортерила Ярослава Савош
Менше слів – більше підліткового баскетболу. Відео

Популярне

Facebook

To Top