Вгору
  /  Культура   /  Світовий маестро безперервної музики вперше зіграє для лучан

Світовий маестро безперервної музики вперше зіграє для лучан

Найшвидший піаніст світу – саме так знають Любомира Мельника, який може грати 19,5 нот за секунду кожною рукою. Його концерт відбудеться в Палаці Культури міста Луцька 12 квітня. Початок о 19:30. Поціновувачам обіцяють майже дві години віртуозних композицій, що зливаються в строкате стереополотно.

Своє мистецтво Любомир Мельник називає “continuous music” і пояснює як істинний голос фортепіано.  У 1985 році встановив світовий рекорд, деякі тонкощі якого композитор описав у трактаті “Відкритий час: мистецтво безперервної музики”. Любомир Мельник народився в Німеччині, зростав у Канаді, але володіє українською і пишається українським походженням.

Сивочолий бородань надає перевагу зручному одягу, він був хіпі, тож не очікуйте побачити блискучий костюм. В інтерв’ю для BBC.Україна два роки тому Любомир Мельник заявив: “Моя музика про відновлення сил людської душі, вона як ліки, допомагає краще розкрити себе. У людях ще живий той уславлений образ піаніста у смокінгу. Але continuous music – це про красу фортепіано, мені в цьому випадку смокінг не потрібен”.

Якщо ви зацікавлені в розвитку громадських медіа Луцька – допоможіть проекту ВолиньТоп