Луцьк

Львів’яни розкажуть лучанам про ідентичність міста


Луцьк

Львів’яни розкажуть лучанам про ідентичність міста

У Луцьку на Кафедральній,6 (внутрішній дворик Волинського коледжу НУХТ) 5 липня о 18:00 розпочнеться зустріч у стилі вуличного університету з непересічними профі.

Ініціативна група Urban Hub Lutsk у партнерстві з Львівською міською радою організовують подію «UrbanTalks Луцьк & Львів».

В програмі тематичні лекції:

🔴Сучасне місто: стратегія ідентичності – Андрій Садовий, міський голова Львова.
🔴Успішні стратегії міста. Приклад Львова. Який ефект від реалізації стратегії отримує місто – Олександр Кобзарев, директор Комунальної установи “Інститут міста”.
🔴Міське планування. Архітектурні принципи для Львова – Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури, головний архітектор Львова.
🔴Екосистема міста для створення стартапів – Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.
🔵Як залучити мешканців до прийняття рішень. Приклад Львова – Олександра Сладкова, заступник директора Львівського комунального підприємства “Інститут просторового розвитку”.
🔵Який ефект конференц індустрія приносить для міста? – Ліна Остапчук, директор комунального підприємства «Львівське конференц-бюро».

UrbanTalks Луцьк & Львів — це дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами. Під час події реформатори міста Лева передадуть досвід та розкажуть про місцеві успішні кейси просторового планування та інтегрованого розвитку, залучення мешканців до прийняття рішень, партисипативні практики управління містом, розвиток науки, ІТ та інше.

Вхід вільний. Потрібно зареєструватися онлайн.

І хоч організатори наприкінці запрошення привітно додають “без політики”, сутужно припустити, що подібна подія була б настільки гостра й актуальна, якби не зволікання міської ради з затвердженням стратегії розвитку Луцька.  Пропонуємо нагадати, яка ситуація склалася в місцевому політикумі: “Великі розбірки в маленькому Луцьку” (ІНФОГРАФІКА). 

Рекламно-консалтингова компанія «Спектр Медіа Група» створила нові групи у соціальній мережі «Facebook», які допоможуть лучанам скоординувати зусилля, просувати проекти, знайти роботу, продати свій товар, а також стежити за головними новинами та анонсами міста.

ПРО ГРОШІ

“Луцьк Реклама” (https://www.facebook.com/groups/lutskreklama) – власникам рекламних площ, медіавидань, або будь-яких інших ресурсів для розміщення реклами, пропонують приєднатися та слідкувати за групою «Луцьк Реклама».

“Знижки Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/lutsksale) – група створена для людей, які хочуть продати свій товар або придбати необхідну річ. За словами адміністраторів групи, в ній можна знайти актуальну інформацію про безліч товарів та послуг, а також дізнатися про знижки на товари.

“Робота Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/robotalutsk) – майданчик для тих, хто хочете знайти роботу або ж давно шукає відповідального працівника у свою фірму. У групі можна знайти актуальні вакансії.

“Біткоін Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/bitcoinlutsk) – коротко про головне в криптовалютах.

ПРО ПОДІЇ

“Новини Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/lutsknews) – найголовніші новини міста зібрані в одній групі. «Слідкуйте за групою «Новини Луцьк» та будьте в курсі усіх актуальних подій», – наголошують творці групи.

“Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/vesjlutsk) – група про життя міста, його розвиток та процвітання. Тут можна буде прочитати про цікаві проекти та ініціативи, запроваджені лучанами.

“Волинські новини” (https://www.facebook.com/groups/volynnews) – матеріали, що мають актуальне значення і в Луцьку, і поза його межами, спільні теми для волинян, новини з районів і громад.

“Світязь інфо” (https://www.facebook.com/groups/svityazinfo) – все найцікавіше про сині очі Волині і групі про Світязь; відпочинковий сезон от-от стартує, не прогавте можлості дізнатися, що там і як.

“Афіша Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/afishalutsk) – допоможе лучанам та гостям міста розпланувати своє дозвілля. Читачі дізнаватимуться про анонси актуальних розважальних заходів, майстер-класів, лекцій в одній групі.

ПРО ІНТЕРЕСИ

“Волинь Спорт” (https://www.facebook.com/groups/volynsport/) – спільний майданчик для вольових і цікавих особистостей, спортсменів і тренерів, уболівальників та вболівальниць, поціновувачів тонусу, здорового способу життя і просто тих, кому цікаво бути “в темі” досягнень наших місцевих чемпіонів, великих і малих.

“Лікарі Луцька” (https://www.facebook.com/groups/lutskdoctors/) – медреформа триває, лікарські питання на часі, саме ця група збирає усі актуальні пости про здоров’я, тренди в сфері відновлення, підтримку тонусу; також тут можна отримати пораду і порадити комусь фахівця, якому довіряєте.

“Автобазар Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/lutskavto) – все актуальне для авто і водіїв, конкретно це, нічого зайвого. До речі, наразі одна з найпопулярніших спільнот

“Жінки Волині” (https://www.facebook.com/groups/volyngirls) – атмосферна спільнота для жінок Волині. Тут є жіночність і неповторний шарм Волинської Жінки.

“Фермери Волині” (https://www.facebook.com/groups/fermeryvolyni/) – цікаво усім, хто працює з землею постійно і у вільний час, садівництво, город, пасіка, селекція, урожай; різнопланові, доречні до сезону теми, якими можна і варто ділитися з однодумцями

“Церква Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/zerkvalutsk/) – вільний майданчик без пропагандиі  нав’язування світоглядних ідей від певної конфесії; церковні події, доброчинні ініціативи, анонси зустрічей духовного характеру, філософсько-богословських відкритих лецій, фахових тематичних колонок.

“IT Луцьк” (https://www.facebook.com/groups/itlutsk) – група для ІТ-розробників, програмістів, усіх, хто цікавиться футуризмом, прогресом і розуміється в інноваційних технологіях, група для професійних дискусій, обміну ідеями і челенджами.

Львів’яни розкажуть лучанам про ідентичність міста

Популярне

Facebook

To Top