Вгору
  /  Бізнес   /  Лучани налагодять соціальний бізнес на гаражній здибанці

Лучани налагодять соціальний бізнес на гаражній здибанці

У Луцьку 27 червня з 15.00 до 19.00 години у Палаці учнівської молоді (вул. Шопена, 18) можна буде дізнатися про результати найсвіжішого дослідження, познайомитися з тенденціями і зразками соціального бізнесу у світі та в Україні.

Серед учасників проекту «Гараж ідей» – лучани різного віку, які вже працюють у бізнесі чи громадському секторі, а також люди, які переймаються соціальними проблемами і хочуть перетворити їх на стартап.

“У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому “людське обличчя”? Тобі шлях у соціальні підприємці.” – кажуть організатори.

На події шукатимуть відповіді на запитання: що таке соціальне підприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу і благодійності та як бізнес-методами вирішити проблеми, що турбують лучан і волинян.

Докладніше про участь в онлайн-заявці. Початок реєстрації, вітальна кава – з 14.30. Контактна особа: Марина Ракуть, +38 093 0208685.

Радимо напередодні подивитися це коротке і змістовне відео:

Захід “Гараж ідей” відбудеться в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект втілює консорціум із семи організацій громадянського суспільства України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників.

Упродовж червня-липня 2018 року «гаражі ідей» відбудуться у 12 містах України. Найкращі учасники отримують запрошення на бізнес-хакатони, які допоможуть побудувати дієві соціальні підприємства.

А тим часом місцевий спільнокошт Луцьк.Ідея без жодних зволікань готовий допомогти добрим намірам справдитися.  Реєстрація і додавання проекту на сайт є безкоштовними.