Андрій покровський
Луцьк

Коментар на відео Андрія Покровського


Луцьк

Коментар на відео Андрія Покровського

Час читання: 2 хв.

Як і обіцяв, і як свідомий громадянин – пишу мій коментар на відео Андрія Покровського. Хочу відразу зазначити, що на даний момент я не підтримую жодну політичну силу, мені не оплачують такі пости, але я розумію що в скорому часі прийдеться робити вибір. Голосувати за того чи іншого кандидата. І це все буде зроблено, після якісного аналізу політичної програми, особистої інтуіції, а також розуміння того, що було вже зроблено. Повна версія відео, якщо хтось не бачив.

1. Навіщо я започаткував Громадянський рух СВІДОМІ – питань побільшало.
На час написання цього допису, к-сть переглядів у відео становила 1100. Це дуже мало як для політичного кандидата. Але як казав Капітан Флінт в серіалі Чорні Паруса: “Це більше ніж ми мали вчора”

2. Не можна стояти осторонь соціальних процесів.
Дійсно, сьогодні вкрай важливо, щоб кожен Лучанин включався в соціальне життя, оскільки існує дуже багато  чиновників, які просто неспроможні на керуванням містом, областю, країною.

3. Коли говорить про Українські реформи.
Як на мене це популізм. Покровський, я так розумію бажає балатуватись в Мери міста, а не в Президенти України, то все що там говорять в Києві – має бути абсолютно всеодно! Луцьк першочергово, всі процеси в місті, все інше другорядне.

4. Про середній клас і ресурси.
Підтримую 100%

5. Ціль 1 – Забезпечення привабливого інвестиційного клімату.
Інвестори мають заходити в наше місто, але тут є великий аспект на котрий потрібно вказати. Не можна щоб Волинь, Луцьк перетворились просто на сировину базу, колонію дешевої робочої сили для іноземного бізнесу. Таким інвесторам всеодно, що залишиться після них, такі інвестори, неважливо в якому вони бізнесі, вони не будуть створювати допоміжні соц пакети для лучан, будувати саме місто чи розбудовувати інфраструктуру як це наприклад робить Філіпс в голандії.

Покровський каже що не інвестор має йти до влади, а влада до інвестора – це абсолютно програшний варіант. Місто має бути сильним і привабливим для інвесторів,  а влада мусить робити КАСТІНГ, Тендер для інвесторів, щоб отримати максимальну вигоду. Мені здається сам так потрібно думати. Луцьк може бути таким, якщо поставить акцент на підтримку саме своїх продуктів, послуг, підтримку своїх, міських компаній, які зможуть створювати продукти і проекти і експортувати їх в сусідні області та країни. Для чого давати заробляти чужим, якщо можливо підтримувати і розвивати своїх?

От простий приклад, є в нас круте виробництво німецьке вирбницвтео Кромберг Шуберт яке виробляє електропроводку, що окрім грошей  цей завод дав для луцька? Чому навіть дорога біля заводу в жахливому стані ? – бо відноситься до міста? От вам і висновок, те за що вони не відповдають, робити не збираються, ініціатив не буде.

Я хочу сказати наступне, якщо людина планує йти на довго в політику, вона буде і думати на 10-30 років вперед! Я б навіть сьогодні запропонував думати на 100 років вперед! А якщо тимчасово, то ми будемо шукати інвесторів, знімати вершки і потім без сумніву і переживання просто залишати свій пост. Тому висновок простий. Інвестори це добре але не основне! Основне це свої люди!

6. Розбудова Інфраструктура
Згоден. Тільки поки це все абстрактні слова. Я теж можу таке сказати на нашому Youtube каналі.  Напишіть будь-ласка чіткий план дій, звідки ви будете брати гроші на закупівлю нового транспорту, як буде робитись розмітка на дорозі, що стане з маршрутками?

7. Безпека громадян
Безпечне місто. Камери для Луцька, знову, – за які гроші? Які камери, яка буде координація систем моніторингу.

8. Сучасна освіта
Згоден. План дій будьласка.

9. Охорона здоров’я
Згоден. Всіх бабушок, які сидять під під’їздами відправити в Інтер-атлетику. Спонсор абонементів Громадянський рух СВІДОМІ. І це не сарказм. Круто, якщо бабушкі будуть ходити на фітнес.

10. Школа СВІДОМІ
Молодці. Підтримую


Дуже хочеться вірити в те, що і громадянський рух СВІДОМІ і нинішня потенційна діяльність Покровського і освітлення її в підконтрольному інтернет-виданню КОНКУРЕНТ, дійсно направлена на розвиток нашого міста. З іншої сторони, мені трішки важко зрозуміти наступне:
Якщо ми дійсно бажаєм розвитку нашому місту, розвитку його дітей, людей, то чому ми будуємо розважальні центри з барами і ресторанами, які продають алкоголь і масово споюють молодь, замість того, щоб будувати наукові технопарки, школи, дитячі садки яких не вистачає, спортивні центри, оздоровчі центри, санаторії. Чому підконтрольні йому ЗМІ не проводять пропаганду здорового способу життя, пропаганду світлих моральних ідей. Чому ми намагаємось шукати іноземних інвесторів, замість того,  щоб підтримувати Луцький бізнес, луцький середній клас. Для мене як людини мистецтва, топовим соціальним проектом Покровського залишиться галерея 4\8 в СітіПарку, все інше просто бізнес або дії спрямовані на виконання потрібних політичних цілей.

В Андрія Покровського є чітке бачення, але в мене таке враження що воно на 1-2 роки. І дуже багато відкритих питань на які я, як потенційний виборець хочу отримати відповідь. В наступному дописі я зроблю аналіз натальних карт Андрія Покровського і можливого кандидата від Укропу Ігоря Поліщука. Також будемо аналізувати програми кожного кандидата і старатись зрозуміти що дійсно краще для нашого міста і його жителів!

Якщо ви зацікавлені в розвитку громадських медіа Луцька – допоможіть проекту ВолиньТоп

Коментар на відео Андрія Покровського

Популярне

Facebook

To Top