Вгору
  /  Коментарі   /  Кого лучани хотіли би бачити на посаді міського голови: коментарі

Кого лучани хотіли би бачити на посаді міського голови: коментарі

Ми запитали у лучан, кого б вони хотіли би бачити на посаді мера Луцька. Адже, Луцьк вже два роки існує без очільника міста.

За цей час багато містян вважає, що й без легітимного мера можна доволі успішно розвивати економічні галузі, займатись благоустроєм, розпоряджатись землею, бюджетом та іншими ресурсами. Але, є й ті, які вважають, що місто без голови — занепаде.

Звісно, за ці два роки не можливо не відзначити позитивну динаміку розвитку міста, але очільник міста потрібен, однозначно.

Власне, допоки не відомо, коли остаточно відбудуться міські вибори, але, як майбутні кандидати, так і громадяни вже починають замислюватись над тим, хто ж має очолити Луцьк.

Тому, ми запитали у лучан, хто повинен обіймати посаду мера Луцька:

 

Ірина Новосад 08.08.2019

Людину, яка підійде до розвитку міста комплексно і любитеме його. Потрібна людина з сучасними підходами у менеджменті, принципова та чесна. Конкретних призвіщ я точно не назву.

 

Тарас Шкітер 08.08.2019

Я б хотів би бачити на посаді міського голови: Свідому, авторитетну та відповідальну людину. Продуктивного управлінця. Патріота свого міста! Який зуміє ефективно використати усі можливі інструменти для вирішення соціальних та інфраструктурних проблем Луцька та лучан.

 

Володимир Редкач 08.08.2019

Я не назву ім'я, але скажу, яким має бути мер міста на мою думку... Мер міста, повинен бути, як добрий батько в сім'ї. Добрий батько все найкраще несе в сім'ю. В нашому випадку все найкраще має отримати місто, громада, жителі, а не особисто він чи його друзі, рідні. Я не кажу, що мер чи його родичі мають бути бідні і обдерті, ні! Навпаки, це успішний чоловік, самодостатній, без шкідливих звичок, максимально незалежний від політики, безпартійний. Мер міста, обов’язково взірецевий сім'янин. Чому? Бо він буде думати про те, як створити місто, в якому будуть жити його діти. Він буде працювати на покоління вперед. Мер міста, це той, хто зможе об'єднувати людей, організації, політиків, заради найкращого життя в своєму місті. Це той, який знайде максимальні точки дотику заради блага своєї громади, своїх лучан. Найкращий варіант, це християнин. Я не кажу про приналежність до конфесії, а про його цінності і світогляд. Я кажу про основу, яка буде впливати на його рішення. Мер міста, це максимально відкрита людина, яка доступна і відкрита до нових ідей, ініціатив громади, до сучасних технологій. Це той, який зоче зробити своє місто найкращим в Україні, в області. Мер міста, це фанат. Це людина, яка живе створенням блага для лучан, вдосконалює різні системи життєдіяльності міста, постійно модернізує, надихає, дає напрямок... Мер міста, це той, за якого проголосують діти. А чому ні? Дітей не обманеш! Так, вони не обирають згідно Закону, але хто забороняє спитати їхню думку? Мер, це той, якмй часто посміхається, вміє жартувати і любить життя. Я б за такого мера проголосував:)) А Ви? :))

 

Михайло Верпучинський 08.08.2019

Эффективным и незаметным. Не посещать концерты для торжественных речей и стоять с трагическим лицом и букетом в первых рядах на церемониях возложения цветов, а проявлять свой патриотизм делом – изменениями к лучшему в городе, которые бы люди видели и ощущали без информ-агенств и телевизоров. В правильно функционирующем обществе звёздами должны быть люди творчества, а не политики.