Вгору
  /  Арт   /  Хроніки луцької “Ферми”: від ідеї до спектру проектів. ВІДЕО

Хроніки луцької “Ферми”: від ідеї до спектру проектів. ВІДЕО

У Луцьку працює “Ферма” – це студія лофт для фото- та відеозйомки з високоякісним обладнанням і освітленням. На “Фермі” ви побачите 7-метровий хромакей, VR-лабораторію, просторий та комфортний медіаковоркінг.

Директор “Фонду Технологічних Ініціатив” Олександр Куява розповів, як починалася історія Ферми в Луцьку, а також поділився відеожиттєписом творення простору, який на сьогоднішній день повноцінно праціює і приймає клієнтів.

 

Як це було? Літом 2017 року я приїхав в Україну, щоб створити відео-арт-студію, розробляти графічний контент для мистецьких івентів та шоу. Стало зрозуміло, що мені потрібна локація.

Перше, на що я звернув увагу, завод “Лучанка” на вул. Мельничній 13. Я відразу побачив у ньому потенціал, оскільки такий простір можливо перетворити на щось ВЕЛИКЕ, щось таке як арт-завод “ПЛАТФОРМА”.

Але спершу ми почали шукати місце для себе, знайшли на 3 поверсі 170 квадратів, в дуже жахливому стані і почали вести перемовини по оренді, ремонту і т.д. Спочатку нам казали, що якщо ми зробимо ремонт нам не затронуть ціну оренди яка на той час складала біля 20 грн за квадрат.

Я почав шукати однодумців, можливих партнерів, ми звернулись до юристів та ініціювали переговори з дирекцією. В результаті замість чіткого змістовного діалогу по предмету ціни оренди та можливих бенефітів після ремонту, я майже півтори години слухав лекцію про те, який директор багатознаючий і як мені краще робити ремонт.

По фіналу розмови, а також по словах інших людей, я зрозумів, що через декілька років “Лучанки” не буде, а на її місці має бути житловий комплекс.

Я почав шукати далі, зустрічався з можливими партнерами, рієлторами, приймав усі можливі пропозиції, витрачав час…
І таке місце ми найшли. Воно ідеальне для творчої студії як офісу, ідеальне для проведення івентів, достатньо просторе для організації відео і фото зйомок, його можливо трансформувати і в галерейний простір і сучасний коворкінг і найголовніше: цілком прийнятне за ціною та умовами! Дирекція Пластмасового заводу дуже відповідально та респектабельно поставилась до наших прохань, умов оренди та цінової політики і за це їм величезне ДЯКУЮ!

Одним з головних бенефітів цієї локації є те, що поряд знаходяться виробничі цехи: дерево, метал, пластик, скло, дзеркала, швейні продакшени. пекарні, є все, що потрібно для існування і навіть більше, це місто в місті.

Я розумію, що тепер ми можемо створити взагалі будь-який продукт, буде це нові фешн-сумки, парашути для кайтсерфінгу чи дрони…

ПОВНА ІСТОРІЯ ФЕРМИ В КОРОТКИХ ВІДЕО ТУТ

“Ферма” розташована за адресою Рівненська 76,а. З питань оренди 180м2 арт простору і креативної співпраці звертайтеся за номером 38 068 772 38 28.

В ціну оренди “Ферми” входить простір студії, постійне світло, напої та 30 хв. консультація. Стежте за оновленнями фейсбук-спільноти.

Засновники проекту запевняють, що “Ферма” – місце зустрічі творчих та успішних людей, у якому створюються нові цікаві арт-проекти. Поділіться своїм хистом та ідеями, прийдіть на кастинг. “Ферма” шукає таланти!