Вгору
  /  Події   /  Фестиваль документального кіно «Docudays UA»

Фестиваль документального кіно «Docudays UA»

Лучан запрошують безплатно відвідати Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA».

Покази фільмів відбуватимуться з 23 листопада по 8 грудня.

«Головна тема цьогорічного фестивалю – «Чотири градуси». Вона присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують, що до кінця століття саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті», – інформують організатори.

Під час фестивалю підніматимуть проблеми втраченого Криму, торгівлю китами, дельфінами й моржами, жорстоке поводження з домашніми тваринами, боротьбу зоозахисників і доґхантерів, духовну і фізичну єдність людини і дикої природи, ціну життя і справжні життєві цінності, тощо.

Відкриття фестивалю відбудеться 23 листопада у Палаці культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1) о 18:00 фільмом Анастасії та Марії Старожицьких про Іловайський котел – «Війна химер».

ПРОГРАМА:

27 листопада – 3 грудня – вечори документального правового кіно у Книгарні «Є» (вул. Лесі Українки, 30; у понеділок – п’ятницю початок о 19:00, у суботу – неділю о 18:00)

7 грудня – правова медіа-кав’ярня «Гендер у системі освіти» (година і місце уточнюється)

8 грудня 15:00 – закриття фестивалю, правовий форум-театр на екологічну тематику (Волинська обласна наукова бібліотека, вул. Шопена, 11)

8 грудня 18:00 – правова медіа-кав’ярня «Як захистити своє право власності» за участю юристки Ніни Хоми, яка виграла стратегічну справу проти «Ощадбанку» (місце уточнюється)

Вхід на кіноперегляди та заходи фестивалю вільний!