Вгору
  /  Коментарі   /  Думки людей про сморід у Луцьку

Думки людей про сморід у Луцьку

Ми запитали у лучан, що вони думають про настирливий сморід у місті.

Адже, цьогоріч сморід неабияк швидко розповсюджується вечірніми вулицями міста та не дає нормально дихати мешканцям окремих районів. За короткий час, вже були звернення у лікарні, в наслідок отруєння невідомими речовинами, які містятья у повітрі. Також, не обійшлось без перевірок повітря, які показали, що рівень аміаку перевищує норму у 22 рази.

Нещодавно, створили ініціативну групу з небайдужих громадян, які чи не щоденно спонукають владу до дій. Однак, ми вирішили поцікавитись в лучан, що вони думають з приводу такої екологічної ситуації у місті.

 

Ірина Новосад член ініціативної групи "За чисте повітря" 17.07.2019

Лише один тиждень спільних дій і очевидно, що громада міста Луцька може бути сильна та дієва, а також не збирається залишатися осторонь боротьби зі смородом. Як наслідок – вже є перші перевірки заводу БіоПек та приписи Держпродспоживспілки призупинити використання фільтраційних полів та очистити їх.

 

Ігор Поліщук радник міського голови 17.07.2019

Ситуація зі смородом в Луцьку, що спричинений діяльністю заводу по виробництву біоетанолу "БІО-ПЕК" досягла критичної межі. Сморід з фільтраційних полів, куди зливає різні відходи та продукти діяльності вказаний завод, який зареєстрований за межами Луцька, дістав і лучан і мешканців навколишніх сіл.

 

Андрій Разумовський 17.07.2019

Сморід - це реальна проблема. І не факт що це не шкідливо для наших дітей.

 

Ольга Магас Головна редакторка "Таблоїд Волині" 17.07.2019

Я, особисто, думаю, шо все просто: у Луцьку смердить те, що ви, шановна влада, наклали на потреби і проблеми лучан. Того й не дивно, шо сморід розповсюджується )))))

 

Михайло Верпучинський член ініціативної групи "За чисте повітря" 17.07.2019

Ініціативна група "За чисте повітря" висловлює подяку Луцькій міській раді за відкритість та готовність завжди давати відповіді навіть на найгостріші наші запитання. Засідання за засіданням завдяки своїм рішенням та прийняттю наших ініціатив вона рухає Луцьк до повного вирішення надзвичайно складної екологічної проблеми, успішних прикладів чого наразі в нашій країні не існує.