Cпорт

Драйвовий брейк-данс від MJDS GROOVE Vol.7. ВІДЕО


Cпорт

Драйвовий брейк-данс від MJDS GROOVE Vol.7. ВІДЕО

У центрі Луцька 12 травня фестивалили найкращі брейкдансери.

Брейк-данс — це стиль вуличного танцю, що розвинувся в Південному Бронксі (Нью-Йорк) на початку 70-х, став найвідомішим зі всіх стилів хіп-хоп-танців і полонив десятки сердець юних волинян, як показав фест MJDS GROOVE Vol.7.

Який рівень показали діти і чому перед ритмами ніхто не встояв незворушним — дізнайтеся у черговому ексклюзивному репортажі ВолиньТоп:

Учасники реєструвалися переважно за псевдо. Хедлайнер дійства ретельно вів записи та дуже чітко озвучував порядок виступів і батлів. Це свято для дітей влаштували круті брейкдансери Сквайкер (Гродно), Кочубей (Луцьк), Гормон (Луцьк), випускник СНУ Роман Дячок, студенти-культурологи Артем Місюра і Дмитро Подлєсний від імені ГО «Молодіжний центр» Креативний світ», за сприяння міського департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту.

РЕПОРТЕРИЛА ЯРОСЛАВА САВОШ

БУДЬТЕ В СПЕКТРІ: ВАШ ТАЛАНТ ШУКАЮТЬ

Команда ВолиньТоп нагадує: інноваційна студія “Ферма” шукає місцевих талантів. Достатньо розповісти кілька слів про себе в онлайн-анкеті. Направду нас цікавить все, що ви вмієте робити класно і з любов’ю. Деталі — тут:

Запрацювала унікальна в місті студія лофт “Ферма”

Вас також може зацікавити, як у Луцьку святкували всесвітній День Діджея:

ПРИЄМНІ НОВИНИ: ЛУЦЬК-ІДЕЯ: МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ ГРОШІ ДЛЯ СВОГО ПРОЕКТУ. Заявку на місцевий спільнокошт можна подати онлайн. Портал містить тестові зразки.

Драйвовий брейк-данс від MJDS GROOVE Vol.7. ВІДЕО

Популярне

Facebook

To Top