Події

Чиновник пояснив лучанам: що робити, коли смердить


Події

Чиновник пояснив лучанам: що робити, коли смердить

Асенізаційні машини, які здійснюють несанкціоновані зливи нечистот у каналізаційні мережі Луцька, а також у водойми чи на поля, теж призводять до виникнення неприємних запахів у місті. Щоб відрізняти порушників, у Луцьку започаткували маркування асенізаційних машин, які мають відповідні дозволи і здійснюють скиди у спеціально відведеній точці по вул. Мамсурова. Про це повідомив Григорій Недопад.

Кожній «легальній» машині, яких у місті налічується близько сорока, буде присвоєно індивідуальний номер, нанесений на корпус із обох сторін. До 20 липня буде нанесене маркування на всі машини й усі їх стане легко розрізнити. 

Нумерація дасть можливість відстежувати й контролювати цей процес. Кожен може повідомляти про асенізатори без маркування на гарячу лінію «15-80».

Відповідно, асенізаційні машини зі шлангами, які не матимуть номерів, одразу підпадатимуть під підозру, а таких у місті може виявитися чимало. Працівники Муніципальної варти зможуть легко відрізнити дозволені асенізатори й затримувати порушників.

Отже, якщо по закінченні процесу маркування містом буде рухатися асенізаційна машина без відповідних індивідуальних номерів, це означатиме, що вона працює «по-чорному», тобто може зливати нечистоти у заборонених місцях, або й навіть у водойми. Тому після 20 липня просимо усіх небайдужих, при виявлення асенізатора без номера, одразу повідомляти про це, звернувшись до Луцької міської ради.

РОЗСЛІДУВАННЯ ПРО СПРАВЖНІ ПРИЧИНИ СМОРОДУ В ЛУЦЬКУ. ФОТО

Чиновник пояснив лучанам: що робити, коли смердить

Популярне

Facebook

To Top