Вгору
  /  Коментарі   /  Чи потрібні у Луцьку приватні школи: коментарі

Чи потрібні у Луцьку приватні школи: коментарі

Приватні школи — це щось нове в галузі освіти.

Діти мають можливість вивчати не лише звичні усім предмети, а й щось новітнє: ейдетику, соробан, лего-конструювання тощо. Та й до звичної англійської чи української, у приватних школах, як зауважують викладачі, підходять по-новому — за сучасними методиками. Звісно, навчання у таких закладах освіти батькам коштує недешево. До прикладу, у приватній початковій школі Луцька, навчання вартує від 69 000 до 84 000 тисяч гривень за 10 місяців.

“ВолиньТоп” поцікавилося у містян, чи потрібні все-таки у Луцьку приватні школи та чи слід збільшувати їх кількість у межах нашого міста.

Микола Романюк депутат Луцької міської ради 08.10.2019

Останнім часом із так званими реформами, освіта явно потребує покращення в багатьох аспектах...Тому я рахую, що приватні школи будуть лише поштовхом для надання кращих послуг освіти для дітей. Якщо суспільство вже цього хоче, а результати скоро побачим. Перша приватна у Луцьку вже є...думаю, що скоро і приватні садочки стануть нерідкість, адже фундамент росту дитини закладають саме в дошкільних закладах!!

 

Євген Тихонов Засновник івент-агенції "Tikhonov сoncert and event agency" 08.10.2019

Думаю так) Чому ні ? Адже, люди в праві вирішувати чи віддавати дітей в школи державні чи в приватні, чи народжувати дома чи в пологовому.

 

Наталка Войтович телеведуча 08.10.2019

Маючи першокласницю, я, звісно, цікавилася, чи ж є у Луцьку приватні школи, але - заради цікавості. Поясню... Соціалізація дитини і «школа так-званого виживання» - процеси дуже важливі, і велика кількість дітей у класі, і різні за статусом діти - це тут лише на користь . У приватних школах навчаються діти батьків, які мають на це кошти. Такі заклади - зона комфорту для дитини, і коли вона раптом із неї виходить - це стрес. Тому, я все ж прихильник - звичайних шкіл, хоча радію, що у Луцьку з‘являються приватні НЗ, адже у людей - різні потреби і ситуації.

 

Михайло Верпучинський член ініціативної групи "За чисте повітря", активіст 08.10.2019

Зависит от того, что понимать под понятием "приватных" школ. Если это учреждение для избранных, куда воспрещен вход простым смертным или с какими-то отдельными правами для его учеников в рамках образовательной системы – то, конечно, против. Если это учебное заведение, где смогут уделять повышенное внимание ученикам с особенными потребностями, талантами или способностями, где учителя будут способствовать развитию определенных навыков у детей – то, однозначно, за. Вместе с тем, мне бы больше хотелось, чтобы была качественно реформирована общеобразовательная система, подстроена под современные реалии и чтобы из нее максимально искоренили вредные рецидивы старого режима.