Вгору
  /  Луцьк   /  Біля Луцька збудують новий завод

Біля Луцька збудують новий завод

Поблизу Луцька побудують новий завод з перероблення та замороження ягід, фруктів та овочів.

За інформацією “Волинські Новини“, завод побудують у селі Чаруків Луцького району, що у 24 кілометрах від міста.

Відомо, що містобудівні умови та обмеження для проєктування нового будівництва заводу з перероблення та замороження ягід, фруктів та овочів затвердили наказом відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Луцької райдержадміністрації.

У селі Чаруків він буде розташований на вулиці Вокзальній, 105. Замовником стала громадянка Любомира Райхіль. Згідно з функціональним призначенням земельної ділянки – це землі сільськогосподарського призначення; вид використання ділянки – для обслуговування комплексу будівель і споруд; відповідає генеральному плану села Чаруків, затвердженому рішенням Чаруківської сільради від 17 квітня цього року.

За документами, гранично допустима висота будівлі становитиме 15 метрів, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 21,7%. При проектуванні повинні враховувати розриви від існуючих будівель та споруд відповідно до вимог ДБН «Норм технологічного проектування підприємств плодоовочевої консервної промисловості». Планувальні обмеження відсутні, санітарно-захисна зона – 50 метрів.