Вгору
  /  Луцьк   /  Агротуризм по-польски: волинян запрошують переймати польський досвід

Агротуризм по-польски: волинян запрошують переймати польський досвід

Невдовзі стартує проєкт «Використання польського досвіду для підтримки розвитку агротуристичних послуг у Волинській області».

Запланований проєкт триватиме до 15 грудня 2019 року. Однак, усі охочі повинні заповнити та подати анкету включно до 1 серпня 2019 року. За інформацією “Волинський монітор” його впроваджує ВОГО «Фонд місцевого розвитку» (Україна) та фундація «Європейська академія самоврядування» (Польща) за сприяння Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку в рамках фінансування Міністерства закордонних справ РП («Польська допомога») та підтримки департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Найголовніша мета проєкту спрямована на підвищення ефективності малих господарств Волинської області.

Уся запланована програма буде скерована на те, щоб передати польський досвід активізації краєзнавчо-туристичного потенціалу та підтримки реформи місцевого самоврядування в Україні.

Відомо, що учасники цього проєкту долучаться до ознайомчих візитів до Люблінського воєводства з метою перейняття досвіду створення туристичних маршрутів, локацій, презентації своєї продукції, тренінгах про формування бренду та маркетингової стратегії, започаткування власної справи і способів розвитку зеленого туризму.

Обіцяють, що проєкт буде захопливим та цікавим. У програмі:

  • підвищення професійного рівня відібраної цільової групи завдяки проведенню спеціалізованих навчань за участі експертів-практиків із Польщі та України;
  • проведення ознайомчої поїздки до Польщі (Люблінське та Підкарпатське воєводства) для 35 осіб;
  • представлення кращих прикладів місцевого туризму на ярмарку громад у Луцьку, в якому візьмуть участь представники ОТГ, партнери/учасники попередніх проєктів, агрогосподарств, народних промислів, закладів громадського харчування тощо;
  •  інформування та популяризація пропозицій агротуризму Волині на території Рівненської та Тернопільської областей.

Приєднатись запрошують усіх охочих, зокрема ОТГ та надавачів агротуристичних послуг. Задля участі слід заповнити гугл-форму: ОТГ – https://bit.ly/2Yn4Ihp; надавачі агротуристичних послуг – https://bit.ly/2JPdoFs.