Про Нас

Інформаційний портал “Волинь Топ” створений та підтримується громадською організцією “Фонд Технологічних Ініціатив”.

Метою інтернет-сайту є покращення медіа-простору Волинського регіону та у місті Луцьк, популяризація та сприяння у розвитку нового бізнесу, ринків та громадських ініціатив, а також проектів.  Ціллю “Волинь Топ” є формування нового позитивного, ідеологічного, інформаційного середовища, спрямованого на розвиток нових парадигм мислення та суспільно-технологічних форм організації.

Ми не працюємо з алкогольними, тютюновими та іншими брендами, які вносять дизбаланс у розвиток людини й суспільства. Ми заохочуємо та прагнемо розвивати молодий бізнес, ринки, громадські ініціативи, які спрямовані на гармонізацію суспільства та соціальних процесів між бізнесом, владою та соціумом.

Проект “Волинь Топ” не відображає чиїхось політичних інтересів, усі статті, інтерв’ю чи описи проектів, новини про людей, компанії чи ініціативи створються за власним бажанням членів громадської організації “Фонд Технологічних Ініціатив”, діяльність яких, на думку Організації, є хорошими діями для розвитку позитивних процесів у місті Луцьк.  Інтернет видання “Волинь Топ” є відкритим, прозорим та запрошує до співпраці. ВолиньТоп – це перше незалежне видання Волині, яке працює по моделі Sharing revenue, де кожен учасник проекту ВолиньТоп є одночасно, журналістом, редактором, інвестором, рекламістом. Усі деталі співпраці за телефоном +38 066 462 24 10.

Ви також самостійно можете додати новину, прес-реліз чи анонс на сайт “Волинь Топ”, а ми будемо раді поділитися вашою новиною з нашою аудиторією. Розміщенням реклами на сайті ВолиньТоп займається рекламно-консалтингова компанія Спектр Медіа Група через інтернет проект Медіа Міст

 

To Top