Вгору
  /  Рекомендації   /  Комерційна фотографія: що це, для кого та де зробити

Комерційна фотографія: що це, для кого та де зробити

Комерційна фотографія – найкращий спосіб продемонструвати ваш товар потенційному покупцеві.

Предметна фотозйомка товарів допоможе передати усю якість запропонованої продукції, оригінальність пакування та зробити бренд впізнаваним.

Адже, надзвичайно ефективним способом просування вашої продукції є фотозвіти та покрокові фотоогляди, які розкривають усі якості від формату пакування, до побутового використання товару.

Здавалось би, що така фотозйомка потрібна лише для хенд-мейд товарів, але це зовсім не так. Навіть, якщо ви продаєте запчастини до авто, або ж одежу – це надзвичайно потрібна послуга для просування вашого бізнесу.

Ми радимо замовляти професійну предметну фотозйомку на арт-студії “Ферма”, аби стати лідером продажів товарів та зробити Ваш бренд впізнаваним!

У вартість предметної фотозйомки MARKET входить:
– оренда арт-студії “Ферма”;
– студійне постійне світло;
– широкий вибір фотофонів;
– доступ до бази арт реквізиту та декорацій;
– послуги професійних фотографа, стиліста та менеджера студії;
– варіативність композицій фотографій;
– необмежена кількість необроблених фотографій;
– coffee break (освіжаючі/гарячі напої, снеки).

Усі деталі зйомки обговорюються заздалегідь із командою арт-студії “Ферма” для врахування індивідуальних побажань клієнта та досягнення бажаного результату!
Наша команда підходить творчо, індивідуально та відповідально до кожної зйомки! Ми знайдемо найкращі ракурси, продумаємо оригінальну стилістику та унікальну концепцію для Вас!