Вгору
  /  Рекомендації   /  Ефективні методи реклами в інтернеті: рекомендації

Ефективні методи реклами в інтернеті: рекомендації

Реклама в інтернеті — одна з найбільш популярних галузей реклами і невід’ємна частина успішного бізнесу.

Однією з найважливіших складових будь-якого бізнесу є реклама. Недарма її називають двигуном торгівлі. Адже навіть найкращий товар або послуга не будуть мати попит, якщо про них не дізнаються потенційні покупці. Вибираючи майданчик для проведення рекламної компанії, жодним чином не можна забувати про інтернет-рекламу. Адже завдяки розвитку технологій всесвітня павутина не тільки постійно обростає новими користувачами, але і стає все більш зручною для рекламодавців.

Тому, “ВолиньТоп” вирішило розповісти вам про методи реклами в інтернеті.

Банерна реклама

Просування товарів чи послуг за допомогою банера багато в чому схожий з традиційною рекламою, коли барвисте оголошення, велике чи маленьке, розміщується на сторінках газет або журналів.

Крім статичних зображень при створенні банерів активно використовуються засоби мультимедіа. Це може бути коротенький анімований ролик, наприклад, улюблені багатьма “гіфки”, закільцьовані коротенькі відео. Погодьтесь, що важко не звернути увагу на яскравий, цікавий банер на сайті улюблених новин, наприклад. Власне, особливістю банерів є те, що вони не обов’язково є посиланнями на сайт рекламодавця, хоча функція залучення цільової аудиторії також притаманна цьому виду реклами. Тут не менше значення має можливість сформувати у користувачів Інтернету впізнаваність будь-якої марки або товару, зафіксувати певний асоціативний ряд.

Реклама у спільнотах в соцмережах

Існує велике число сторінок, де збираються люди зі схожими інтересами, при цьому у них є можливість не тільки читати викладену інформацію, але і писати повідомлення самим.

Оскільки на таких ресурсах часто спілкуються люди з чітко окресленим колом інтересів, то розміщення реклами тут буде максимально точковим.

Інтерв’ю, прес-релізи у ЗМІ

Цей вид реклами може охопити доволі велику кількість людей – потенційних клієнтів. Адже, завдяки вмінням хорошого журналіста, навіть рекламний матеріал може бути максимально цікавим пересічному читачу. В рекламодавця є можливість розповісти про себе, як про бренд. Або ж проінформувати містян про якісь важливі зміни, нововведення, відкриття тощо. Загалом, тут ви можете розповісти про усе, що повинен знати ваш клієнт.

Власне, якщо вас зацікавив якийсь з цих методів реклами в інтернеті, радимо вам замовляти ці послуги в рекламній агенції “Медіаміст“.