Вгору
  /  Рекомендації   /  Як знайти роботу до душі: дієві поради

Як знайти роботу до душі: дієві поради

Ми всі любимо статті в стилі «двадцять способів того» і «тридцять способів сього»: структуровані списки, концентрована інформація — те що треба для читання на бігу або в обідню перерву.

Адже, сучасна людина зайнята великою кількістю справ та плануванням цілей. Втім, більшість з них на окремому шляху свого життя починають замислюватись: “А чи тим я насправді займаюсь?”.

Саме тому, “ВолиньТоп” вирішило розповісти вам про те, як знайти роботу до душі.

Пригадайте, ким ви хотіли стати в дитинстві?

Дитинство абсолютно щасливий період, і ще не обтяжений побутовими проблемами, а отже, саме дитячі мрії приведуть вас до свого справжнього покликання. Звісно, річ не йдеться про принцес та космонавтів (хоча..), але якщо ви полюбляли готувати, чи робити зачіски, або ж писати вірші — задумайтесь над цим.

Запитайте себе: що ви любите понад усе?

Напишіть список з трьох, п’яти чи десяти улюблених захоплень і подумайте, як би ви могли заробляти цим? Які бувають пов’язані з вашими захопленнями професії? Наприклад, якщо ви любите читати, то задумайтесь над редакторством. Якщо в’язати – зробіть власний бренд одягу. Насправді ж, ідей багато, головне, аби було бажання.

Пройдіть тест на профорієнтацію

Але не ті, які складаються з трьох запитань. А обирайте ті, які почерпнуть з вас якомога більше інформації. Адже, такі тести бувають дуже влучними і демонструють, здавалось би,  очевидні речі до яких людина самостійно не дійшла би.

Якщо ж ви вже наблизились до роботи-мрії, то радимо вам пошукати актуальні та цікаві вакансії на сайті “ВолиньWork” . Саме тут ви знайдете найкращі пропозиції від волинських роботодавців та найрізноманітніші сфери діяльності. Сайт зручний для користування, отож, у вас усе без сумнівів вийде!