Вгору
  /  Інтерв’ю   /  «Мій дар – це спадкове», – реабілітолог Анатолій Мозолевський*

«Мій дар – це спадкове», – реабілітолог Анатолій Мозолевський*

Луцький реабілітолог Анатолій Мозолевський творить дива завдяки своїм знанням та спадковому дару.

Він ставить на ноги тих, кому лікарі виписують невиліковні діагнози. Розповідає, що працює не лише на фізичному рівні, а й допомагає людям на енергетичних та езотеричних рівнях.

Анатолій відновлює фізичні функції людини внаслідок травм, непередбачуваних казусів, патологій, колізій, стресів та перенавантажень. Розповідає, що дуже багато його пацієнтів — це діти та дорослі з ДЦП по спастичному типу, спинальні хворі (травмовані внаслідок ДТП, тощо), яким він не лише допомагає відновити втрачені функції організму, а й додає їм моральної сили, віри у себе та енергії. 

Пацієнти Анатолія розповідають, що після сеансів, вони відчувають енергетичне піднесення і духовно очищаються. Сам же реабілітолог зауважує, що паралельно з нашим фізичним світом існує й духовний (астральний, – ред.). В астральному світі існує дуже багато, як позитивних, так і негативних сутностей. Саме негативні сутності мають здатність підселятись до нестійких енергетично людей,  і проявляти себе у поганих вчинках, негативних думках. Такі “дірки” в аурі притягують різноманітні негативні ситуації, які стаються з людьми, а наслідком їх є хвороби, травматизація, спадкові захворювання, бідність тощо. Власне, масаж від Анатолія просякнутий й різноманітними буддійськими техніками, отож, допомагає набагато більше, аніж звичні сеанси. До таких сеансів чоловік попередньо готується, не перед пацієнтом, а робить це у вільний час, у відповідному місці. 

“Моя прабабуся Поліна була повивальною бабкою. Вона часто приймала людей і допомагала їм. Навіть пологи проводила у бані, з молитвами, і тоді жінки народжували без розривів та кровотеч”, – розповідає Анатолій Мозолевський. 

Усі успішні реабілітації — це сукупність молитов, мантр та вмінь реабілітолога. Перед тим, як “братись” за реабілітацію пацієнта, чоловік ретельно вивчає його історію хвороби і при потребі направляє на додаткові медичні обстеження. 

“Я співпрацюю з медиками, адже деколи без медичного обстеження не обійтись”, – додає він. А також, зауважує, що в лікування лікарів не втручається, а реабілітує тих пацієнтів, яким або відмовили в лікуванні, або ж єдиний вихід для них був – операція. 

Кабінет Анатолія обладнаний сучасними апаратами, аби реабілітація проходила якомога ефективніше. Окрім звичного масажу, в кабінеті, чоловік практикує й нетрадиційну східну медицину. Завдяки цьому, його пацієнти відзначають, що він буквально зцілює “вогняними долонями”, методикою “вижарювання”. Каже, чим більше у людини проблем, тим більше розігріваються його долоні. 

“Я коли бачу людину, відразу можу сказати про те, що її турбує і що з цим робити. Я бачу ауру так, як ви фотокартку”.

А от при життєвих негараздах, чоловік допомагає людям буддійськими та індуськими техніками, які здатні змінити життя пацієнта. Втім, наголошує, що жодне зцілення не проходить без молитви і віри людини.Таким чином, до чоловіка звертаються навіть для того, аби розшукати людей та дітей. 

За спиною у чоловіка безліч курсів та навчань: навчання у Дніпропетровському  медичному інституті традиційної і нетрадиційної медицини, курси цілительки Джуни Давіташвілі та навчання у Луцькому інституті розвитку людини “Україна”. 

 

За детальною інформацією, записом та консультацією звертайтесь за телефоном: 066 341 1765 Анатолій Васильович.

Матеріал опубліковано на правах реклами.