Вгору
  /  Рейтинги   /  ТОП-3 будівельних компаній Луцька

ТОП-3 будівельних компаній Луцька

Луцьк надзвичайно швидкими темпами забудовується багатоповерхівками.

Адже, люди вже не бажають купувати вживані квартири від власників, а обирають нові квартири з цікавими плануваннями, великими площами та від надійних забудовників. Втім, чи не найголовніша проблема перед купівлею житла: де знайти надійну будівельну компанію? Тому, “ВолиньТоп” вирішило створити рейтинг на основі відгуків на платформі Google, аби вам легше було обрати, де купувати квартиру.

Втім, нагадуємо, що наш рейтинг не є офіційним і усі позиції розташовані у довільному порядку.

Будівельна компанія “Інвестор”

Оцінка на платформі Google: 4,5

“Наша компанія пропонує новий підхід до будівництва житла. Ми здаємо «під ключ» не просто комфортні квадратні метри, а комплексно підходимо до організації місця, яке в майбутньому стане чиєюсь оселею. Плануючи будівництво, ми зважаємо на всі можливі чинники, які мають вплив на якість життя. По-перше, обираємо місце в екологічно чистих, незабруднених та спокійних районах. По-друге, зважаємо на інфраструктуру, щоб забезпечити швидкий доступ до усіх найнеобхідніших об’єктів: шкіл, садочків, медичних закладів, магазинів тощо. І, по-третє, беремо на себе організацію безпеки мешканців. Наші будинки облаштовані сучасними системами охорони, а також — енергозберігаючими технологіями.”, – йдеться на сайті компанії.

ПРАТ “ЛУЦЬКСАНТЕХМОНТАЖ №536”

Оцінка на платформі Google: 4,4

“Житлові комплекси, що складаються з сучасних цегляних будинків побудовані за найвищими національними та міжнародними стандартами.Спокійний житловий масив та інфраструктура обласного центру гарантують зручність та комфорт майбутнім власникам квартир, а використання останніх тенденцій в дизайні задовільнить смаки навіть найвибагливіших покупців.”, – йдеться на сайті компанії.

Будівельна компанія “Казкова Оселя”

Оцінка на платформі Google: 4,4

“Виконуємо повний цикл робіт у зведенні будинку: підбираємо земельну ділянку, розробляємо проект житла, залучаємо кошти на будівництво, знаходимо підрядників, проводимо будівельно-монтажні роботи та вводимо будинок в експлуатацію. Визначаємо терміни виконання робіт і контролюємо, щоб будівельники здали проект вчасно. В наших будинках ви не будете мерзнути взимку, просинатися від шуму за вікном чи хвилюватися за власну безпеку. У кожній квартирі ми встановлюємо автономні системи опалення, енергозберігаючі та шумоізоляційні вікна. Кожен новий будинок оснащуємо надійними ліфтами OTIS та домофонами з відеосигналом, ставимо протипожежні вхідні двері на чіпах.”, – йдеться на сайті забудовника.