Вгору
  /  Луцьк   /  ТОП-3 торгових центрів Волині

ТОП-3 торгових центрів Волині

Топ-3 найкращих торгових центрів Волині.

Луцьк – місто відкриттів. Не дивлячись на порівняно невеликі масштаби, воно активно розвивається у всіх галузях. Будуються новобудови, озеленюються парки, зводяться торгові центри…про які ми сьогодні й поговоримо.

Торгових центрів на Волині є безліч, однак лише деякі з них заслуговують потрапити до нашого рейтингу “ТОП”, за думкою журналістів ВолиньТоп.

ПортСіті

Великий торговий центр ПортСіті є найпопулярнішим серед волинян. Адже, тут ви зможете не лише придбати одяг різноманітних торгових марок, але й провести цікаво час з сім’єю. В ПортСіті ви зможете смачно поїсти у різноманітних кафе, яких там, до слова, вдосталь. Покататись на роликах, відвідати кінотеатр з великими залами та різними форматами, на свята послухати місцевих виконавців та відвідати цікаві ярмарки. Ну і звичайно ж придбати цікавий одяг завдяки широкому вибору різноманітних магазинів.

Центральний універмаг міста Луцька

Цей універмаг містить безліч магазинів не лише одягу, але й годинників, косметики, аксесуарів, ювелірних виробів, іграшок, книжкових крамничок та магазинів рукоділля. Також, на останньому поверсі функціонує заклад швидкого харчування, де ви зможете поїсти після виснажливого дня шопінгу та вдалих покупок. У цьому магазині точно знайдеться усе, що вам потрібно.

Гранд-Волинь

Це не просто торговий центр – це символ моди та краси, принципово нове місце суспільного життя міста, шопінгу та розваг, зустрічей та побачень. Крім того у комплексі знаходиться сучасний офісний центр.Загальна площа торгового центру складає 7500 кв.м., на яких розміщено близько 50 магазинів, 30 офісних приміщень, ресторан, нічний клуб, літні тераси, сучасний тренажерний зал, коктейль бар.