Вгору
  /  ТОП-20   /  ТОП-5 весільних фотографів Луцька

ТОП-5 весільних фотографів Луцька

У час смартфонів та порівняно недорогих фотоапаратів кожен може зафіксувати найважливіші моменти у своєму житті, а також у житті близьких, однак, зробити це якісно і зі смаком можуть, звісно, лише професіонали. Чимало фотографів скептично ставляться до весільної зйомки, відтак показати справжні почуття закоханих людей вдається не всім. Для гарного сімейного фото мало лише якісної техніки та знання основ фотографії, дуже важливо відчувати клієнтів та бути відкритим до їхніх щирих емоцій.

Редакція видання «ВолиньТоп» сформувала рейтинг 5-ти найкращих весільних фотографів Луцька.

5. ЮРІЙ КОСЮК

Юрій Косюк фотографує більше 15-ти років, з них 10 років заробляє цим на життя. За словами Юрія, фотографія – його основна діяльність і займає практично весь час – коли він не знімає, то все одно обробляє знімки, зустрічаєтья з клієнтами або шукає локації для наступної зйомки.

Найцікавіша зйомка…

Найцікавішим, як не дивно, для мене було, власне, знімати людей, які прожили все життя рука в руку, виховали дітей, внуків, людей, які зуміли створити і об’єднати навколо себе міцну родину. І ці їхні посмішки, погляди взаєморозуміння, щирі сльози радості найбільше проникають в душу.

Мрію сфотографувати…

З відомих людей дуже б хотілося пофотографувати Славка Вакарчука. Його енергія зачаровує мільйони українців.

Найважче у роботі фотографа…

Найважчим в роботі фотографа вважаю, як і в будь-якій творчій професії, одноманітність, шаблонність. Власне, пошук нового і робота над собою, саморозвиток, навчання, підштовхують до нових горизонтів.

Люблю свою роботу за…

Я люблю фотографію, живу нею. Фотографія з хобі переродилася в роботу.

4. ВОЛОДИМИР ХОМИЧ

автор фото – Vetra & Varvara

Володимир Хомич займається весільною фотографією з 2013 року. До цього декілька років він працював у різних друкованих і електронних ЗМІ.

Найцікавіша зйомка…

Важко виділити якесь весілля окремо. Всі вони трохи схожі, і водночас всі різні! Найцікавіше працювати з цікавими нестандартними нареченими. Саме тому завжди повторюю всім своїм нареченим, що результат зйомки на 50% залежить лише від них, а решту я зроблю.

Якщо говорити про інші зйомки, то найбільше мені запам’яталась зйомка міжнародного театрального фестивалю в польских Карпатах. Якось занадто атмосферно там було (посміхається).

Мрію сфотографувати…

Хотів би попрацювати на весіллі відомих артистів, музикантів, акторів. Тому що вони вміють працювати з камерами і не будуть їх боятись (посімхається). А ще цікавий level up – це зйомка весілля фотографів. Там особлива відповідальність і в той же час, вони як ніхто знають як відбувається весільний день)

Найважче у роботі фотографа…

Найважче – це обробка фото. Особисто для мене! Іноді складно витримувати щоденний «тиск» від наречених з запитаннями «коли будуть наші фото?» Особливо, коли це розпал весільного сезону, і таких запитань десятки за тиждень! Закінчуються відповіді просто (сміється).

Також складно тримати себе в фототонусі, не стати шаблонним, постійно треба придумувати і бачити щось нове. Навіть в таких локаціях, в яких ти буваєш і знімаєш кожні вихідні.

Люблю свою роботу за…

За різноманіття, за самовдосконалення! Кожне весілля – це маленький тріп. Коли ми з самого ранку (або з ночі) з великими рюкзаками, кофрами виїжджаємо на зйомку. Їдемо в ті місця, де ніколи до цього не були, як мінімум у наречених вдома (посміхається). Проводиш з ними цілий день. Часто стаєш з ними мікродрузями. З деякими дружу вже роками! Повертаєшся вночі, копіюєш всі фото – згадуєш кожен момент! І круто коли з посмішкою згадуєш! А буває і зі злістю, страхом, розчаруванням…

А ще дуже люблю за «Святі Понеділки» – неофційний вихідний працівників цієї сфери! Коли фотікі-відікі-ведучі-організатори-декоратори збираються, п’ють (іноді і не всі) і вихваляються, жаліються, радяться один з одним! Така атмосфера буває тільки в понеділок! Бо всі втомлені, ліниві і багаті!(сміється)

3. ОЛЬГА УРИНА

автор фото – Vetra & Varvara

Ольга Урина почала фотографувати майже 7 років тому. За словами фотохудожниці, першу камеру їй подарував коханий. Дівчина розповідає, що оминула етап фотогафування маминих квітів і котиків, і відразу почала «мучити» людей,. Мовляв, першими дісталося подругам. 

Найцікавіша зйомка…

Найцікавіша зйомка, надіюсь, ще попереду.

Мрію сфотографувати…

Ніколи не мала забаганки фотографувати саме відомих людей. Для мене важливо, щоб люди були добрі, щирі та глибокі, а популярність, то досить відносна річ.

Найважче у роботі фотографа…

Найважча у роботі фотографа- техніка (посміхається).

Люблю свою роботу за…

Люблю свою роботу за цікавих людей, вони моє 100% натхнення.

2. ВІКТОР ГОЛІКОВ

Перші кроки у фотографії Віктор Голіков зробив ще у другому класі, коли тато привіз йому перший полароїд. Серйозно фотомистецтвом чоловік зайнявся у 2009 році. А починав свою фотокар’єру Віктор з нічного клубу «Золото».

Найцікавіша зйомка…

Буду банальним і скажу, що всі зйомки по-своєму цікаві, і це в більшості випадків буде правдою. Хочеться виділити мабуть свою зйомку в Швейцарії для контемп-гурту «Eolienne цього літа». Величезне задоволення бачити і фіксувати як рухаються професіонали.

Мрію сфотографувати…

Кого хотів би сфотографувати? Головне те, що нема меж, і нема людей, яких я вважаю недоступними для зйомки. Всьому свій час. Зараз, мабуть, Джим Керрі був би для мене самим бажаним для зйомки.

Найважче у роботі фотографа…

Для мене самими важкими речами є самокритика та можливість фотографувати саме те, що я мрію фотографувати.

Люблю свою роботу за…

Звук затвора і чб (посміхається).

1. ВАСИЛЬ ШЕВЧУК

Василь Шевчук займається фотомистецтвом протягом 10 років. У арсеналі майстра є як постановочні фото наречених, так і репортажні, на яких автор «ловить» щирі емоції молодят. Є також і пейзажні фото, на яких закохані лише елемент композиції.

Найцікавіша зйомка…

Найцікавіша зйомка весілля була в Лейпцігу, тому що місто дуже гарне.

Мрію сфотографувати…

Маю бажання пофотографувати пейзажі.

Найважче у роботі фотографа…

Для мене важче працювати, коли кілька весіль підряд у різних містах. Через це недосипаєш, переїзд втомлює, а під час зйомки потрібно зробити свою роботу добре, незалежно від будь-яких обставин.

Люблю цю роботу за…

Подобається робота тим, що все-таки це творчий процес, постійно нові знайомства, нові враження, фотограф допомагає зберегти спогади. Моя робота це ніби «капсула» в майбутнє.