Вгору

Ніколи не руйнуйте вибачення виправданням

Чи не у кожного в житті бували і є моменти, коли слід відверто вибачитись за скоєні неприємності.

Можливо, ви завдали комусь шкоди, або ж образили людину — не соромтесь вибачатись! Однак, ніколи не слід руйнувати свої вибачення, непотрібними виправданнями. Про це сьогодні і поговоримо.

Ви не повинні виправдовуватись перед колегами за те, що запізнились. Звичайно, можете вибачитись, якщо вас хтось зачекався, а розповісти про причини ви повинні лише керівництву. Допитливість колег – не ваша справа. Як і особисто, ваші причини запізнень — не в їх компетенції. Таких прикладів мільйон, без перебільшень.

Ви не повинні виправдовуватись, якщо у вас не виходить піти на зустріч, або свято. Ви можете сказати: “Вибач, але я не зможу прийти”, але вдаватись до подробиць — не обов’язково. Хіба що, це ваші близькі люди і у вас є таке бажання. У інших випадках — не робіть того, чого не хочете.

Ви не зобов’язані виправдовуватись, якщо у чомусь відмовляєте. Достатньо буде сказати: “Ні, я не зможу”, аніж розповідати про 100 причин, які стоять на перепоні виконаного прохання. Ви в праві не обговорювати зі сторонніми людьми, своє власне життя. Вони це зроблять за вас. Тому, тримайте своє виправдання при собі, якщо так вам буде краще.

Ви не повинні виправдовуватись перед оточуючими, через свої власні вподобання. До прикладу,  вам подобається жити у цивільному шлюбі, то чому ви повинні про це доповідати кожному зустрічному? Абсолютно ні. Якщо ваші погляди збігаються з вашим партнером, то робіть так, як вам зручно та краще. Ви можете промовити: “Вибач, але це наше рішення”. І все, цього буде вдосталь, аби дати відсіч надокучливим особам.

Загалом, пам’ятайте, що лише ви — господар свого життя! Якщо ви не хочете чогось робити задля чужої користі — не робіть. І пишайтесь цим, бо ви слідуєте за своїми бажаннями та відчуттями.

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА