Вгору

Стилі одягу: оберіть новий напрямок для себе

Мода не стоїть на місці, а впевнено крокує уперед.

Місцеві модниці також не можуть залишитись осторонь та обирають для себе окремий стиль, якого й притримуються у буденності. Ми вирішили розповісти вам про найпопулярніші стилі в одязі. Адже, саме речі здатні виділити нас з-поміж усіх перехожих, розповісти про наш смак та вподобання. Задля того, аби ви завжди виглядали унікально та привабливо, ми виділили найголовніші стилі одягу, які безперечно підійдуть кожному, хто їх вподобає.

Авангард

У цьому стилі поєднуються незвичайні форми та виразні аксесуари. Поєднання, на перший погляд, абсолютно непоєднуваного, але зі смаком та стримано. Тканини використовують для “авангардного” одягу своєрідні: ситець, велюр, атлас, шерсть. До прикладу, якщо ви побачите велюрову, довгу сукню, у поєднанні з стильними аксесуарами з дерева, то можете сміливо казати, що це — авангард.

Богема

Стиль в одязі, що підкреслює оригінальність людини, її приналежність до світу мистецтва. Передбачає часткове копіювання різних класичних елементів одягу у поєднанні з стильними, сучасними речами. У таких речах зазвичай поєднується і бунтарство, і елегантність. Богемний стиль поєднує різнофактурні речі: одягайте сорочку в дрібні квіти, штани або завужені джинси і ботфорти.

Вінтаж

Неймовірно витончений та діловий, французький стиль. Якщо ви обожнюєте суворий, але в той час романтичний стиль, то вінтаж — це для вас. Сукні і штани повинні “кричати” про цю епоху. Брошки, шпильки, біжутерія … Виберіть строгу сукню, накиньте кардиган, одягніть балетки й доповніть образ брошкою.

 

Кантрі

Гардероб в стилі кантрі здатний вмістити в себе дуже багато чого: яскравість фарб, вишивку, орнамент та візерунки – від корінних американців, чоботи з широкою халявою, джинси кольору індиго, широкі ремені і шийні хустки – від пастухів рогатої худоби, шкіряні жилетки і куртки – від видобувачів дорогоцінних металів, а легкі мережива і солом’яні широкополі головні убори – від простих робітників.

Щодо аксесуарів, то це можуть бути самі різні метали для прикрас: камінь, дерево, дорога біжутерія з мельхіоровим або мідним мотивом, срібло в класичному своєму прояві або чорнене – але тільки натуральні матеріали.

Долучайтесь

РЕКЛАМА