Вгору
  /  Події   /  Сергій Бабкін! Тур 15 RОКІВ – Концерт у Луцьку

Сергій Бабкін! Тур 15 RОКІВ – Концерт у Луцьку

Зустрічай Сергій Бабкін Тур 15 Rоків
квитки → https://goo.gl/Ig4cCe

а також в касах міста ↓
➡ музичний магазин “Кобза” – вулиця Стрілецька, 31
➡ музичний магазин “Медісон” – вул. Лесі Українки 17
(вхід з двору)

◼ ◻ ◼ ◻ ◼ ◻ ◼ ◻ ◼ ◻ ◼ ◻ ◼ ◻ ◼

10 альбомів, сотні відіграних концертів і вистав, ролі в кіно, участь в проекті “Брюссель”, створеного Святославом Вакарчуком, тренерське крісло в найрейтинговішому вокальному шоу “Голос країни” і, як закономірний і заслужений підсумок довгої кропіткої роботи – тисячі проданих альбомів і понад півмільйона слухачів. Слухачів, кожен з яких на концертах не випадковий, кожен зі своєю історією, пережитою під пісні Сергія.

У вересні 2002 року Сергій Бабкін на студії «М.ART» за 5 годин одним махом записує 30 пісень, які згодом стануть двома першими сольними альбомами музиканта: «УРА!» і «БІС!». Саме в цей день і почалася історія музиканта і актора Сергія Бабкіна, який всупереч законам шоу-бізнесу, форматам радіостанцій і телеканалів, тільки завдяки таланту, внутрішній чесності, вірі з боку рідних і близьких людей, став народним улюбленцем.

У вересні 2017 року, рівно через 15 років після перших “музичних кроків”, Сергій Бабкін відправляється в масштабний тур Україною. І цей тур для музиканта – не тільки спосіб підвести риску чергового етапу, а й привід зібратися разом з шанувальниками та подякувати їм за весь шлях, пройдений разом.