Вгору

5 вагомих причин, чому слід харчуватись правильно

2

Про правильне харчування є безліч міфів, однак, журналісти ВолиньТоп вирішили написати вам про вагомі причини, заради яких слід змінити своє харчування.

Фаст-фуди, чіпси, сухарики, солодкі напої — все це переслідує нас на кожному кроці нашого міста. Відчиняються нові місця швидкого харчування, МАФи де займаються приготуванням швидких перекусів, магазини, де на прилавках рясніють “агресивні” харчові продукти. Тому, задля того, аби ви були здоровішими та почували себе якомога краще, ми вирішили змотивувати вас харчуватись правильно.

Здорова шкіра

Якщо вживати мінімум цукру, а робити акцент на фруктах, овочах та горішках, то ваша шкіра скаже вам однозначне “дякую”. Адже, при надлишковому вживанні “антипродуктів” ви можете помітити на обличчі дрібні висипки, почервоніння, лущення, а все тому що шкіра — відображення внутрішнього стану організму. І навіть найдорожчі процедури у косметолога не допоможуть, якщо харчування бажає кращого.

Міцний імунітет

Якщо протягом дня ви будете отримувати достатню кількість вітамінів від фруктів та овочів, то не потребуватимете придбання різноманітних імуномодуляторів, завдяки яким й процвітає фармацевтична сфера. Нашому організму цілком достатньо тих вітамінів, які містяться у звичній нам їжі. МОЗ рекомендує вживати на день декілька видів фруктів та овочів, однак, навіть якщо звичний перекус круасаном ви заміните на яблуко, то одразу відчуєте результат. А якщо такий перекус ввійде у звичку, то ви забудете про щорічні ГРВІ та грип.

Струнка фігура

Якщо почитати статистику ожиріння в Америці, то вона шокує не те що дієтолога, а й пересічну людину. А все через те, що там активно розвивається відома мережа фаст-фуду. Тому, ми не рекомендуємо вам зловживати подібними стравами та продуктами, адже ожиріння небезпечне не лише естетичним фактором, але й несе неабияку загрозу для здоров’я та життя в цілому. До такої проблеми призводить не лише надмірна кількість цукру, а й соуси з великим відсотком жирності, страви, які готуються з великою кількістю масла тощо.

Хороша функціональність організму

Завдяки правильному харчуванню, ви зможете посилити функціональність свого організму. До прикладу, навіть детоксикаційні функції печінки та нирок будуть працювати краще, адже “нездорова” їжа неабияк навантажує ці органи, а при правильному харчуванні вони розвантажуються та працюють на усі 100%. Тим паче, якщо в вас є будь-які хронічні захворювання, то не дивуйтесь, якщо від чергового фаст-фуду вони будуть загострюватись. Це шкідливо, пам’ятайте.

Загальне самопочуття

Якщо ви протягом тижня будете харчуватись правильно та виключите з раціону усі шкідливі продукти, то відразу відчуєте помітний приплив енергії, міцний сон та кращу продуктивність протягом робочого дня. Секрет простий – достатня кількість різноманітних, здорових продуктів, та мінімум жиру, солі та цукру.

Почувайтесь добре та харчуйтесь правильно, лучани!